reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chlopiec czy dziewczynka? Nasze przeczucia, usg, wrozby

:) ja miałam przeczucia na chłopca i wszyscy w koło mówią że chop będzie ale na usg połówkowym pani doktor mówiła że raczej dziewczynkę widzi :) a teraz to i ja już nie wiem i nie mogę się doczekać piątku bo wtedy się okaże - chyba że się schowa :)
 
reklama
No mój mąż widział wyraźnie dwie bułeczki tak to nazwali z moją ginką ale słyszałam ze jak dwa kółka t9o może być chłopiec a ja już mam dwie sukienki:)
 
ja byłam na usg połówkowym tydzień temu i kobieta od usg stwierdziła,że dla niej to jest dziewczynka bo widzi jakieś dwa punkty.Do tej pory chciałam mieć chociaż taką nadzieję...a teraz,zamiast przestać się zadręczać i cieszyć,że ją mam,ja zaczęłam się dręczyć czy kobieta aby nie pomyliła się na usg,czy była pewna,jaki miała ton głosu... przecież to szaleństwo...dzisiaj już tak rzadko się mylą...
a tak zmieniając temat...wakacje się skończyły...gdzie są wszyscy?
 
U nas miała być dziewczynka i jest dziewczynka :-) Jedynie z kalendarza się nie spr bo wychodził chłopak. Wróżba obrączką zaliczona. Wyszła dziewczynka.
 
Nam lekarz dwa razy na USG powiedział ze raczej wygląda na chłopca ale że nawet paznokcia sobie nie da za to uciąć ( to takie zwykle usg- wczesne lata 80te;-))

My jednak tak nastawiliśmy sie na chłopca ze wszystkie ciuszki kupiliśmy typowo chłopieńce ( tylko rozmiar 62 )
a teraz mam dziwne przeczucie, że to jednak dziewczynka:sorry:
tak na prawdę dowiemy się dopiero po porodzie i może tez ma to swój urok?:-D
 
mi w sumie lekarz powiedział dwa razy ... a ostatnim razem powiedział że nie może potwierdzić ... ale to już inny ;-) ale ja i tak wiem że będzie synek :tak: poza tym już czekają na niego samochody :-D:-D
 
ja mam potwierdzonego chłopca 5 razy:tak: przez 4 lekarzy:-)
a dodam ze w samym sierpniu miałam robione usg 4 razy wiec mogłam napatrzec sie na syneczka:-) widziałam nawet malutki żołądeczek:-D
 
ja w zasadzie wcale nie mam potwierdzonego chłopca bo lekarz sam nie wiedział a na 50% to wiedzieliśmy i bez USG;-)
no ale jakoś nastawiliśmy się na chłopca a dopiero teraz zastanawiamy się czy to aby nie dziewczynka:szok::-D
 
reklama
Do góry