reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

choroby dzieciaczków :(

reklama
Ala od pierwszego karmienia zawsze spi z nami w lozku i tez budzi sie tylko na karmienie i spi dalej :) Czesto tez przysypiam z cycuchem na wierzchu ;)
 
Hej dziewczyny - mój Mirek przeżył wizytę u neurologa - a ja myślałam, że dostanę zawału serca.
Strasznie płakał - stukała po nim młoteczkiem, uciskała, podrzucała nim jak piłeczką. Nie wyobrażacie sobie: - złapała go za dwie nogi i do góry - główka w dół - potem to samo tylko po jednej nodze - albo łapała za prawą rękę i prawą nogę i tak wisiał i na odwrót - okropność - nawet n ie wiedziłam, że niemowlaki sa tak wytrzymałe.

A tak przy okazji - z rączką wszystko Ok, niestety tak jak sądziłam ma tą p...... asymetrię i musimy ćwiczyć ( odchyla sie na prawą stronę) - muszę mu główkę przekręcać na lewa stronę - poczas leżenia, spania, leżenia na brzuszku, noszenia na łapkach - po prostu cały czas ( nie zawsze mu się to podoba i walczy ze mną ;)) - mam y się zjawić na kontrolę za 3 miesiące - jak to nie pomoże to rehabilitacja ( ponoć bolesna :() - a więc męczę cały czas Mirka

a jutro na szczepienia :( - i znowu będzi ecierpiało moje biedactwo :(
 
Skoro wspomniałaś Gosiek o szczepieniach - jakie bierzecie to podstawowe czy to 6 w 1 (płatne)???

Nie wiem, czy już o tym pisałyście, bo nie nadążam z czytaniem.
 
Ja też biorę te płatne. U nas w punkcie szczepień są po 110zł. Zastanawiam się jeszcze nad szczepionką przeciwko pneumokokom, ale to ok. 400zł.
 
szczepionka kosztowała 100 zł

były dwa ukłucia w nóżkę - były to dwie szczepionki :(

Mireczek strasznie płakał :( :( :(

Zważyliśmy go i waży już 6010

Teraz muszę uważać:
-może gorączkować - kupiliśmy czopki na gorączkę
- być rozdrażniony lub apatyczny

na razie śpi - ale niedawno wróciliśmy

powtórka szczepionki 17.07.06 - idzie razem z Anią ( ona na różyczkę)
 
reklama
mi lekarz polecił ta szczepionke hekse czyki 6w1,ona jest troszke drozsza od tej 5w1,ale jak mam
tak czy tak płacic to juz wole ta 6w1 tylko mi lekarz ja bedzie Sciagał bo u nas w aptekach jej nie ma.
 
Do góry