reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Choroby, wizyty u lekarzy.

Witam!

Dziewczyny duuużo przepajać dzieci! Moja też miała problemy z zaparciami. Jak robiła kupę to aż łzy w oczach miała. Daje dużo do picia i problem z głowy!! i duużo owoców!

Pozdrawiam i głowa do góry :-)
 
reklama
witam Mam Pytanie Moj 2 I Pol Letni Syn Od Czwartku Do Niedzieli[dzis Jest Sroda]bral Zastrzyki Biofuroksym Pojechalismy Do Szpitala Bo Strasznie Wymiotowal I Mial Biegunki U Dziecka Wykryto Rota Wirusa,mial Robione Badania W Organizmie Ma Potas 2,3 A Po Dwoch Dniach Ma 4.0 Lecz Niepokoi Mnie Badanie Moczu Barwa Ciezar Wszystko Ok Lecz Ma Opisane....liczne Szczawiany Cukier Brak Bialko 48 Mg/% I Krew 1 /ul,prosze O Szybka Odpowiedz Bardzo Sie Martwie O Co Chodzi!:-(
 
Mysle że najlepiej będzie pojechac z wynikami do lekarza . Sądze że nieobejdzie sie chyba bez szpitala .Nieznam sie na wynikach zabardzo ale ...moja kumpela z bb " shady " tez jest w szpitalu ze swoim synkiem na ten wirus .Objawy były podobno wysoka gorączka .

Trzymam kciuki żeby wszytko sie dobrze skończyło
 
trunia, dziewczyny mają rację. Skonsultuj się najlepiej z lekarzem. Sama nic nie rób i nawet nie szukaj w internecie.
Trzymam mocno kciuki za synka. Na pewno wszystko się wyjaśni i wszystko będzie dobrze.
Trzymaj się.
 
Dziewczynki, polecam syrop Duphalac. Można go kupić w aptece bez recepty i codziennie podawać. Oczywiście oprócz tego odpowiednia dieta.
U nas pomaga.
 
dzieki dziewczyny bylam u lekarza okazalo sie ze to buialko moze byc przyczyna tego iz dziecko mialo przez 4 dni temperature po 39,0 i dlatego w moczu pojawilo sie bialko...lekarz kazal zrobic badanie m,oczu....mam nadzieje ze bedzie wszystko ok....pozdrawiam i dzieki!
 
Uff. To dobrze :-) A widzisz, teram mi się przypomniało, że ja kilka tygodni miałam podobnie. Wysoka temperatura i białko w moczu. Po chorobie zrobiłam badania ponownie i wszystko dobrze :-)

Życzę synkowi zdrówka.
Spokojnej nocki :-)
 
reklama
A ja korzystam z dobrodziestwa i euphorbium i otrivinu extracare (chociaż ostatnio lekarka powiedziała mi, że po euphorbium zwiększa się ilość wydzieliny w nosku, ale ja tego nie zauwazyłam)
 
Do góry