reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chusteczki Dzidziuś - odradzam

reklama
Mnie w Dzidziusiu odrzucił zapach:tak::tak::tak: Nic innego, bo chusteczki wydają się być ok. Na pewno ich atutem jest cena. W tej chwili używamy jeszcze Nivea Soft, ale spróbuję Bambino, bo tańsze, a inne kosmetyki z tej serii Julce przypadły do gustu i ciałka:-D:-D:-D Poza tym producent ten sam:tak::tak::tak:
 
Ja też używam kosmetyków Bambino i jestem z nich zadowolona :tak:. Mój synek nie ma po nich uczulenia :-). Poza tym mają ładny zapach i są tańsze od kosmetyków Nivea (a producent ten sam).
 
zapach koszmarny to mają chusteczki pampersa- lawendowe, ochyda! nic dziwnego, że dodawali je do pieluch gratis!
 
Ja przez pierwszy rok życia Emilka używałam wszystkich kosmetyków Nivea baby,czasem kupowałam chusteczki pampersa jak nie było w sklepie koło mnie nivea a nie chciało mi się iść do supermarketu.
Kiedyś koleżanka dała mi dzidziusia,Te zielone.były ok.tylko mnie denerwuję to jak się wyciągają.
Kupiłam białe dzidziusie sensitiv i to była dopiero porażka,takie śliski i lepkie jak pisała wcześniej któraś z Was.
Bambino nie odpowiada mi zapach w tych z lidla też ,dada ok.,
Teraz też kupuję czasem w rossmanie te chusteczki Baby dreams i też jestem z nich zadowolona.
Ale jeśli mam obstawiać jakieś chusteczki to Nivea Baby,i Pampers zielone.
 
jeśli ktoś ma dostęp do makro to akurat dzidziusie sensitiv bodajże są teraz w cenie 3opakowania za bodajże 10,50zł- bardzo, bardzo tanio... mam, ale jeszcze nie korzysta,łam z nich- potem dam znać... mam jeszcze dzidziusie różowe- też nie wypróbowane...
 
My używaliśmy i te z DADA (biedornkowe) i Dzidziusia, i bambino...
Też takie niemarkowe z Intermarche, niestety nie pamiętam nazyw, takie w żółtym opakowaniu.
Cóż, najlepiej sprawdziły się BOBINI - kosztują niecałe 5 zł, a mają klapkę by zamknąć dostęp do chusteczek, do tego ładnie pachną i nie powodują podrażnień, a wręcz przeciwnie, zaleczają stany zapalne :-)
Można je kupić w drogeriach itd ;-);-)

Naprawdę polecam
 
Nie wiem, jakie są teraz te chusteczki dzidziuś, bo kupiłam tylko jedno opakowanie kilka lat temu, jak córa była mała, ale to były jedyne chusteczki, które spowodowały paskudne podrażnienie pupy, więc teraz kijem bym nie tknęła... te, których używam lub używałam są OK, Nivea, pampers, johnson (bezzapachowe), dada sensitive z biedronki, bambino. Miałam też raz chusteczki huggies, ale one były specyficzne, bo z jednej strony grube, jak ściereczka i to było OK, ale cos się z nich złuszczało przy wycieraniu i zostawały takie małe kłaczki, które musiałam ściagać z pupy i siusiaka, horror :baffled:
 
mój synuś ma 6dni- zdążyliśmy obok bubchena i penatena używać dzzidziusia- co prawda włożonego do pudełka- z wyciąganiem zero poblemu, pupcia bez podrażnień... pełne zadowolenie!!
 
reklama
Do góry