reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chusty

reklama
rozgladne sie chyba za uzywana... mam nadzieje, ze tu sa, choc malo tu widze mamusiek z chustami. czesciej nosidelka.
wole uzywana porzadna, niz nowa i do kitu.
jestem kompletnie niedoswiadczona w tym temacie, mam nadzieje, ze kupie dobra...

hihi, dla plywajacych mamusiek znalazlam cos takiego :)

http://kind-baby.marktplaats.nl/bab...jTiyFRTyKv//ggUiHg6/3+BVWaaqg=&fta_ind=2&df=1

moze sobie sprawie to cudo i pojde na basen z cala trojeczka :)

znalazlam taka uzywana chuste, babeczka pisze, ze uzywala chuste do czasu, az syn mial 1,5 roku.
moze taka "zużyta" bedzie lepsza? znacie ta firme?

http://kind-baby.marktplaats.nl/bab...uApl7MPvxj3dmHQI+X68/baeHsQ==&fta_ind=18&fs=1
 
Ostatnia edycja:
Trina, widze, ze tez masz Lile :)
moja to jest Liljana, przez J w srodku, pisownia rosyjska lub balkanska. A Twoja to Liliana, Lilianna?
 
my mamy chustę tkana Nati, ale młody zdecydowanie bardziej woli być noszony na rękach przodem do świata, a mi już ręce wysiadają z dźwigania 8kg żywej wagi...
 
wlasnie kupilam uzywana chuste Life Tree Design.. jestem mega szczesliwa! to holenderska firma, podejrzewam, ze w Polsce nieznana.. a moze sie myle?
 
Ja nie znam, ale ja nie specjalistka :-) My mamy tez Nati, elastyka i tkana. Ale w tkana jeszcze ńie motalam, najpierw musze sie doksztalcic, choc nie moge sie doczekac na motanie plecaczka, bo wtedy moglabym wszystko w domu zrobic z mloda spiaca na plecach, a tak z przodu albo raczki. Mloda nie znosi byc na poziomie podlogi :sorry2:
 
ja od razu zaczęłam nosić w tkanej. ale moje dziecko nie lubi mieć skrępowanych rączek, więc mam nadzieję, że jak będzie już siedzieć i będę mogła uwolnić jego ręce w chuście, to czas w niej spędzony się nieco wydłuży ;) (albo polubi wreszcie wózek:tak:).
 
reklama
Moja uwielbia chustę, śmiejemy się że środek nasenny dodali do materiału, bo momentalnie po zamotaniu usypia:-D
Trina odkupiłam to R&R na które chyba miałaś chętkę nie dotarło jeszcze do nas, ale jestem strasznie ciekawa jak nosi:sorry:
 
Do góry