reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalmy się ile wlezie...co nowego zakupiłam? :D:D

reklama
sivi fajne sukieneczki dla starszej :) a komlecik na chrzest uroczy! My chrzcimy w Wielkanoc.

Milam cie zapytac czy masz jakiessprawdzone miejsce/sprzedawce do kupowania opasek dla malutkiej? Bo twoja sporo ich nosi, z tego co widze na zdjeciach :)
 
o! o krzesełku czas pomyśleć!
cytryna jak tanio upolowałaś! a kiedy chrzcicie?

Ja na chrzest mam coś takiego

3541.jpg
3537.jpg
śliczna sukienka i wydaje sie nie byś sztuczna -właśnie takich szukałam

piękne sukienki, a szczegulnie ta biało-niebieska:)


a ja na chrzest sobie zarzyczyłam takie krzesełko do karmienia: Krzesełko do karmienia MummyLove 4 kolory ATEST!!! (2054371073) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. -kolor czerwony;)


oj, znowu zaczęłam szaleć na allegro;P
w tamtym tygodniu żaba do wózka, szczoteczka sylikonowa do dziąsełek i dwa gryzaczki
wczoraj kubek kapek
a dzisiaj 2smoczki, 2 śliniaczki i gryzaczek dziąsełko
:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry