reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża 2k20?

reklama
Hej,
Piszę z zapytaniem do mam bliźniąt 2k20.
Mam podejrzenie ciąży bliźniaczej.
W jednym pęcherzyku zarodek 3.5mm -6 tc, idealnie jak z OM. I drugi pęcherzyk obok, mniejszy, pusty.
Lekarz powiedział, że bardzo możliwe, że pojawi się tam drugi zarodek. Albo po prostu zniknie pęcherzyk. 50/50...

Czy była któraś z Was w takiej sytuacji? Co z tego wyszło? Wizytę następną mam 27 październik, wtedy się dowiem co i jak. Ale jednak ciągle myślę...
Chyba pozostaje tylko czekać...
Ja jestem w ciąży 2k2o. Ale u mnie było tak że na pierwszej wizycie był jeden pęcherzyk z zarodkiem. Na kolejnej wizycie okazało się że jest drugi pęcherzyk i już dwa serduszka biją. Ten drugi pecherzyk u Cb wygląda jakby na zupełnie inny etap niż ten pierwszy. Często bywa tak że na początku ten drugi bliźniak jakby "znika", wchłania się i zostaje tylko jeden i ciąża rozwija się prawidłowo. Ale kto wie, może u Cb pojawi się jeszcze zarodek, może jest troszkę młodszy. Miałaś jakiś cykl stymulowany teraz?
 
Hej,
Piszę z zapytaniem do mam bliźniąt 2k20.
Mam podejrzenie ciąży bliźniaczej.
W jednym pęcherzyku zarodek 3.5mm -6 tc, idealnie jak z OM. I drugi pęcherzyk obok, mniejszy, pusty.
Lekarz powiedział, że bardzo możliwe, że pojawi się tam drugi zarodek. Albo po prostu zniknie pęcherzyk. 50/50...

Czy była któraś z Was w takiej sytuacji? Co z tego wyszło? Wizytę następną mam 27 październik, wtedy się dowiem co i jak. Ale jednak ciągle myślę...
No dokładnie,50/50...A chciałabyś żeby się pojawił ?
 
Chyba pozostaje tylko czekać...
Ja jestem w ciąży 2k2o. Ale u mnie było tak że na pierwszej wizycie był jeden pęcherzyk z zarodkiem. Na kolejnej wizycie okazało się że jest drugi pęcherzyk i już dwa serduszka biją. Ten drugi pecherzyk u Cb wygląda jakby na zupełnie inny etap niż ten pierwszy. Często bywa tak że na początku ten drugi bliźniak jakby "znika", wchłania się i zostaje tylko jeden i ciąża rozwija się prawidłowo. Ale kto wie, może u Cb pojawi się jeszcze zarodek, może jest troszkę młodszy. Miałaś jakiś cykl stymulowany teraz?

No właśnie lekarz coś wspominał, ze moze byc drugi mlodszy..ale nie wiem jakim cudem za bardzo, bo się juz po owulacji nie staralismy(a wiem kiedy byla dokladnie) więc jesli byla druga owulacja to musiałyby mega dlugo wytrzymać te plemniki..
 
Chyba pozostaje tylko czekać...
Ja jestem w ciąży 2k2o. Ale u mnie było tak że na pierwszej wizycie był jeden pęcherzyk z zarodkiem. Na kolejnej wizycie okazało się że jest drugi pęcherzyk i już dwa serduszka biją. Ten drugi pecherzyk u Cb wygląda jakby na zupełnie inny etap niż ten pierwszy. Często bywa tak że na początku ten drugi bliźniak jakby "znika", wchłania się i zostaje tylko jeden i ciąża rozwija się prawidłowo. Ale kto wie, może u Cb pojawi się jeszcze zarodek, może jest troszkę młodszy. Miałaś jakiś cykl stymulowany teraz?

A cykl normalny, bez niczego
 
Tak dziecko urodziło się zdrowe. Nie wiem czy się zamienił czy się po prostu zrobił nowy🤷. Był i już. U Ciebie obraz jest dużo wyraźniejszy i rzeczywiście wygląda to na drugie dzieciątko u mnie był bardziej rozmyty i lekarz sam nie wiedzial czy jest ciąża mnoga czy nie
 
reklama
Tak dziecko urodziło się zdrowe. Nie wiem czy się zamienił czy się po prostu zrobił nowy🤷. Był i już. U Ciebie obraz jest dużo wyraźniejszy i rzeczywiście wygląda to na drugie dzieciątko u mnie był bardziej rozmyty i lekarz sam nie wiedzial czy jest ciąża mnoga czy nie

Ech... ciekawe co z tego wyniknie.
Szczerze mówiąc jestem przerażona wizją bliźniąt. Bo mam synka 1.4 msc .Ale co ma być to będzie.. oby zdrowe.
 
Do góry