reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a kosmetyki

o fissanie też słyszałam,że niezły ale podobno makabrycznie się wchłania i skóra bardzo długo pozostaje bardzo długo super tłusta
mam mustele i jak na razie jest git tylko cena trochę duża zbieram na następne ::)opakowanie
 
reklama
Fissan ma głównie tę zaletę, że jest w miarę tani i podobno dobry (może właśnie dlatego że tłusty :). Jego wadą jest to że ostatnio jest niedostępny w hurtowniach, tak mówią farmaceuci (w Krakowie, może gdzieś indziej jest ). widziałam na allegro.
 
Za waszą radą kupiłam Mustelę na Allegro. O efektach na razie mówić oczywiście nie mogą, to się okaże po porodzie, ale faktycznie wciera się świetnie, szybko wchłania i po posmarowaniu praktycznie nie trzeba czekać. Skóra nie jest tłusta. Naprawde super, zwłaszcza dla takich kosmetycznych leniwców jak ja ;D
 
mi kuzynka poradzila FISSAN na razie smarlam sie ze 2 razy-po prostu len ze mnie,moze i jest dobry(czego jeszcze nie wiem) bo tlusty,ale mi sie nie chce czekac az wsiaknie w skore.po pierwsze mi sie nie chce i jakos nie wierze ze mi wyjda rozstepy-uwierze jak zobacze :laugh: no a to bedzie za pozno........
 
JA dostalam Mustelke w formie 4 probek od pan ze sklepu ale juz wiem ze wole Gerbera. Ja po Musteli sie kleje,widocznie to zalezy od skory.
 
reklama
Do góry