reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a test z jedna kreseczką??Test pozytywny - ciąży brak??

Witam Was serdecznie dziewczyny :)
Staramy się z mężem o dzidzie.. Ostatnia miesiączkę miałam 4 lipca więc teoretycznie powinnam być już po @ ale praktycznie okres mam nieregularny. Jednak czuje i wszystko mi mówi że jestem w ciąży.. Jest jedno ALE: 3 testy wyszły negatywnie (jeden robiłam dzisiaj..). 19 sierpnia idę dopiero do gina ale chyba w nerwice wpadnę :] tak bym chciała zobaczyć te 2 krechy..
Słyszałam, że czasami testy wychodzą dopiero w 5-6 tyg. Ja bym miała dopiero 2-3 tydzień, czy to możliwe że test nie pokazuję ciąży choć na opakowaniu piszę "wykrywa 6-dniową ciążę"?
Buziaki

Kazdy test najlepiej robic w dniu spodziewanej miesiaczki lub nawe dzien albo 2 pozniej. Poziom hormonu bHCG jest rozny dla kazdej kobiety w kazdej ciazy.
bHCG zaczyna byc wytwarzana nie od zaplodnienia ale od zagniezdzenia, ktore w ekstremalnych przypadkach moze nastapic nawe 5-7 dni po zaplodnieniu. Dwa dni po zagniezdzeniu hormon jest wykrywalny... dlatego najlepiej robic test 14 dni po owulacji, nie wczesniej. :)

zycze szczescia!
 
reklama
Witam Was!
Jestem tu po raz pierwszy :D
Z mężulem staramy się o bobaska jakoś od roku- na początku przyjmowaliśmy to na luzie, jednak z czasem, gdy nic się nie działo i fasolki nie było widać zaczęlismy sie niepokoić. Aż do teraz. Ostatnia miesiączkę miałam 9 XII więc już powinna być następna. Od tygodnia wszystko mnie boli jak na okres, ale jakos go nie widać. Ostatnio i sikać cześciej chodzę. W pt zrobiłam test i... 2 kreseczki. Powtórzyłam w sobote i co? Też 2 kreski. Dziś ide do lekarza- mam nadz. że potwierdzi to o czym ja mysle już od 3dni. :tak:
 
Kazdy test najlepiej robic w dniu spodziewanej miesiaczki lub nawe dzien albo 2 pozniej. Poziom hormonu bHCG jest rozny dla kazdej kobiety w kazdej ciazy.
bHCG zaczyna byc wytwarzana nie od zaplodnienia ale od zagniezdzenia, ktore w ekstremalnych przypadkach moze nastapic nawe 5-7 dni po zaplodnieniu. Dwa dni po zagniezdzeniu hormon jest wykrywalny... dlatego najlepiej robic test 14 dni po owulacji, nie wczesniej. :)

zycze szczescia!
Jakbym wiedziała kiedy jest moja owulacja - jak wcześniej wspomniałam mam cykle bardzo nieregularne.. Miesiączki wciąż nie widać, boli mnie podbrzusze i jajniki, temp ciała 37.3 a na teście ciągle jedna kreska :( gdybym była w ciąży to byłby 2-3 tydzień więc na teście powinno wyjść a tu nic ...
 
Kazdy test najlepiej robic w dniu spodziewanej miesiaczki lub nawe dzien albo 2 pozniej. Poziom hormonu bHCG jest rozny dla kazdej kobiety w kazdej ciazy.
bHCG zaczyna byc wytwarzana nie od zaplodnienia ale od zagniezdzenia, ktore w ekstremalnych przypadkach moze nastapic nawe 5-7 dni po zaplodnieniu. Dwa dni po zagniezdzeniu hormon jest wykrywalny... dlatego najlepiej robic test 14 dni po owulacji, nie wczesniej. :)

zycze szczescia!


Jakbym wiedziała kiedy jest moja owulacja - jak wcześniej wspomniałam mam cykle bardzo nieregularne.. Miesiączki wciąż nie widać, boli mnie podbrzusze i jajniki, temp ciała 37.3 a na teście ciągle jedna kreska :( gdybym była w ciąży to byłby 2-3 tydzień więc na teście powinno wyjść a tu nic ...
 
N0o i jest :) Byłam u lekarza i proszę bardzo- Fasolunia jak złoto- szósty tydz. :D Brzuszek pobolewa, piersi jak arbuzy i sikam ciągle- nie mogło byc inaczej. Dobrze że na razie mdłości nie mam- odpukać puk puk! Za 3tyg kontrola :D Pozdrawiam wszystkie staraczki!
 
Witam Was!
Jestem tu po raz pierwszy :D
Z mężulem staramy się o bobaska jakoś od roku- na początku przyjmowaliśmy to na luzie, jednak z czasem, gdy nic się nie działo i fasolki nie było widać zaczęlismy sie niepokoić. Aż do teraz. Ostatnia miesiączkę miałam 9 XII więc już powinna być następna. Od tygodnia wszystko mnie boli jak na okres, ale jakos go nie widać. Ostatnio i sikać cześciej chodzę. W pt zrobiłam test i... 2 kreseczki. Powtórzyłam w sobote i co? Też 2 kreski. Dziś ide do lekarza- mam nadz. że potwierdzi to o czym ja mysle już od 3dni. :tak:

Sandruszka! Cieszę się z całego serduszka :* długo starałaś się z mężem?
Też bym już chciała zobaczyć 2 kreseczki eh ..
 
Witam dziewczynki:-) Jestem nową na waszym forum.I postanowiłam się do was dołączyc jak moge:-) Ja też z mężem staramy się o dzidzie i jak narazie nic:/ Miesiączka mi się spóźnia dopiero 3dzień.Piersi mnie bolą i latam ciągle siku ale robiłam dwa testy i wychodzi 1 krecha:-(Serduszka gratuluję:-)
 
Ja dzisiaj robiłam teścior i wyszła jedna kreska ale.. po ok godzinie wyszła jasno różowa druga :| wiem, że nie powinno się odczytywać testu po upływie 5 min ale coś mnie podkusiło :] tym bardziej że moja koleżanka tak miała: test był negatywny, po pół godzinie pojawiła się słaba kreska a teraz ma 5 miesięczną córce :)
Co wy o tym sądzicie? Miała któraś z Was taki przypadek?
 
reklama
Witajcie no właśnie kobietki jak to jest z tymi testami po zapłodnieniu? bo ja tak licze i wychodzi mi na to ze te testy to nic innego jak testy wykonywane w dniu miesiączki no bo tak - przyjmijmy że cykl kobiety trwa 30 dni , a więc 15 dnia powinna być owu . komórka w ciągu 24 godz dochodzi do zapłodnienia wiec 16 dnia komórka już jest zdolna do zapłodnienia a zapłodnienie odbywa się od 6 do 12 dni . a więc przyjmując ,że do zaplodnienia doszło po 8 dniach czyli mamy 24 dzień cyklu , a skoro 6 dni po zapłodnieniu to do 24 dodajemy 6 daje nam to 30 czyli dzień miesiączki :)) poprawcie mnie jeśli się mylę :) a pisze o tym bo sama robiłam taki test (kinder test) w 25 dniu cyklu no i niestety negatywny ,ale z moich obliczeń wynika ,że może to jednak za szybko :)))
 
Do góry