reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Ja akurat bylam w pl na urlopie I poszlam na usg w 5 tyg byl tylko jeden pecherzyk ale jeszcze nie bylo widac serduszka wiec gin kazal przyjsc mi po tyg a tu mega zdziwienie bo juz byly dwa strasznie balam sie isc na nastepne hehehe ze moze bedzie trzecie :)
 
Sarenka gratuluje i jednocześnie bardzo mi przykro z powodu Tymusia
[*].

Witaj Marta, ja byłam w takiej samej ciąży i też w 4-tym miesiącu nagle zaczęłam krwawić. Na szczęście z dziećmi było wszystko ok a przyczyna krwawień nie została ustalona. Krwawienie trwało ok 3 tyg. To ciąża wysokiego ryzyka ale na moim przykładzie wiem, że może przebiegać bez większych problemów (oprócz tego nieszczęsnego krwawienia nic mi nie było). Co do dziedziczenia ciąż bliźniaczych, to ciąża jednojajowa nie jest dziedziczna, to dzieło przypadku niezależne od czynników genetycznych, czy społecznych. Ja również urodziłam dziewczynki. Życzę Ci spokojnej ciąży i szczęśliwego rozwiązania.
 
dziękuje adb7 za slowa otuchy :-) Musze sie tylko pozytywnie nastawic.
To dobrze gdzies wyczytalam ze u nas to taki przypadek zadziałał a nie dziedziczone ;-) Dzięki
 
Sarenka gratuluje!!! A jak sie czujecie- Ty i Antos? Jesteście jeszcze w szpitalu?

A_nka to my jesteśmy prawie na tym samym etapie, ja w piątek zaczęłam 26 tc.

U mnie w rodzinie nigdy nie było blizniakow, u mojego męża były, ale to podobno bez znaczenia, bo nasze sa dwujajowe:) Ja wymarzylam sobie blizniaki i udało sie za pierwszym razem, gdy stwierdziliśmy, ze czas w końcu pomyśleć o dzieciach. Na pierwszym usg w 8tc, lekarz mnie zbadał, mówi ze jest pęcherzyk i bijące serduszko, ja zawiedziona pytam "czy na pewno tylko jedno", a on mówi, no to szukamy drugiego i znalazł :)))
 
Marta787 witaj. Ja jestem w podobnym tygodniu jak ty. My jeszcze nie wiemy co będzie bo ostatnio się kręcimy. My dowiedzieliśmy się w 8tygodniu ze będą dwa bąbelki :-)
Sarenka gratuluję i przykro mi zarazem.
 
Ineska Ty w takim razie według mojego liczenia zaczęłaś 27tydzień :D
Bo suwaczek pokazuje tygodnie skończone czyli skończyłaś 26 i leci pierwszy dzień 27 :)

W ogóle to zapraszam Cię do wątku wrzesnióweczek, tyle mam bliźniaczych ma na ten miesiąc termin a tylko ja się tam udzielam :-p

Ale my bardzo zbliżony wiek ciąży mamy to fakt ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry