reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Aniu starynkiewicza to nie poznan wiec raczej sie nie spotkamy czy ktoras miala jakies konkretne zalecenia apropo stosowania nospa w przypadku twardnienia brzucha? Jak czesto mozna brac i co ile godzin?
 
Justa, u mnie też pierwsza ciąża, też cesarka, na sn nie dają żadnych szans, też się strasznie boję. Ale i tak się tego nie uniknie, więc na razie staram się po prostu nie myśleć o tym, co nieprzyjemne. Zwłaszcza, że na póki co wszystko idzie dobrze.

Ania, trzymaj się! :)

Dziś miałam wizytę i na własne oczy widziałam, że to faktycznie dwaj chłopcy, rosną równo, obydwaj mają 235g ;) szyjka w porządku, tylko morfologia trochę padła, więc będę musiała brać dodatkowo żelazo, a w kwietniu skierowanie do szpitala na sterydy. Jestem dopiero w 18tyg, więc oby taki pozytywny przebieg się utrzymał jak najdłużej.
 
Gosia2110 no-spe Max można brać 3 razy dziennie bez obaw. Ja jak tylko coś mnie boli to do razu biorę. Magnezu można do 6 tabletek na dobę. Był czas,, że brałam 6 a teraz biorę po 4 dziennie.
 
Dzieki, twardnienie ustalo ale dzis mam wyjatkowo gorszy dziec wiec kapiel i ide lezec, ale co te moje chlopaki dzis wyprawiaja!bombardowanie kopniakami! I to w zupelnie innych miejscach niz do tej pory...mam wrazenie ze sie obrocily glowkowo...za tydz sie okaze na usg co tam powyczyniali
 
Dziewczyny Wy przy pierwszej ciąży to macie małe szanse na SN choć nigdy nie wiadomo. U mnie szansa większą choć widzę ze mój dr juz teraz by najchętniej ustalił termin CC ;) ale byłam u Pani Profesor i powiedziała ze jak minę 35 tc i dzieci będą glowkowo - to nie mam pozwolić by mnie cieli. Zobaczymy. Póki co to trzeba wytrwać do końca ;)
 
reklama
Do góry