reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Ja miałam cięty brzuch, żeby usunąć mięśniaka i CC a położna powiedziała ostatnio, że to wcale nie jest przesądzone, że będę miała teraz CC... ale o tym mam rozmawiać później z ginem.
Pisałam Wam wcześniej, że czuję ruchy tylko z jednej strony... okazało się, że jedna dziewczyna ma łożysko na przedniej ścianie i ją dlatego ledwo czuję a druga ma na tylnej ścianie i ją czuję intensywnie.

Powiedzcie dziewczyny, wielu z Was udało się karmić piersią bliźniaki?
Moi maja 8 tygodni, karmie mieszanie. Tzn karmie piersia na żądanie i zwykle dwa razy dziennie dokarmiam mm. Mam nadzieje ze z pol roku tak pociagne :)

@apostrofa no to pieknie rosna! A dni lepsze i gorsze to chyba u wszystkich ;)
Cześć dziewczyny.
Rzadko zaglądam. Ostatnio sajgon jakiś. Nic zrobić nie mogę,bo albo jeden ryczy, albo drugi - to cyca, to na rece, t kupa. Dzisiaj jakiś hardcire był.
Nocy dwie pobudki, czasami jedna, bo o północy, 4:00 i ok 7:00. Ale śpię po 4h na ogół.

W temacie wózków ja mam Bumbleride Indie Twin i jest zajebiaszczy! Super amortyzacja, super się składa, gondole długie. Ciężki niestety w podnoszeniu bo to taki klasyk 6w1, ale bardzo zwrotny i lekko się nim manewruje. Jedną ręką mogę prowadzić. Wszystkie koła równe ma, poszerzane budki gondoli i spacerówek, taki sportowy jest, przystosowany do biegania. Powiedziałabym, że taka lepsza wersja TFK TWINNER (no i niestety cena też "lepsza").

Moje cudaczki na 7 tyg. ważą 4300 i 4100 g. Są na piersi, syn dokarmiany mm, bo leniwie cycka ciągnie i nie dojada. Teraz mu się polepszyło i próbujemy odstawić butelkę.
 
@apostrofa To chyba dobrze rosną te twoje maluszki:) I podziwiam, ze praktycznie dajesz radę dwójkę wykarmić. Oby dały Ci więcej wytchnąć i zdrówka życzę:)
A to czasem Ty nie pisałaś, że Twoje na 7 tygodni mają 5 kg?
Mój Wojtas słabo przybierał na początku. Pół kilo lżejsza siostra go dogoniła szybko. Teraz znów on ma małą przewagę, ale po każdym kp był dokarmiany 60 ml mm.

@lolak - już niewiele Ci chyba zostało? Torbę miej w gotowości, nie ma żartów już! :)

Gratuluję parek!! Muszę Was dokładniej nadrobić, może mi się uda nadgonic coś :)

Edit: doczytałam, Tyjeszcze w trojpaku :) To dzieci @ania_ka87 tak szybują z wagą!
 
No nie...jest nas więcej:-p
Starszy ma 4, a młodszy 3;) dwie mądrale:rofl2:

No to moi sa mlodsi :D 3 i jutro mlodszy skonczy 2 :)

A to czasem Ty nie pisałaś, że Twoje na 7 tygodni mają 5 kg?
Mój Wojtas słabo przybierał na początku. Pół kilo lżejsza siostra go dogoniła szybko. Teraz znów on ma małą przewagę, ale po każdym kp był dokarmiany 60 ml mm.

@lolak - już niewiele Ci chyba zostało? Torbę miej w gotowości, nie ma żartów już! :)

Gratuluję parek!! Muszę Was dokładniej nadrobić, może mi się uda nadgonic coś :)

Edit: doczytałam, Tyjeszcze w trojpaku :) To dzieci @ania_ka87 tak szybują z wagą!

No moje klopsiki :D ale te 5200 to bylo miesiac temu takze....:p no ale moj najstarszy syn wazyl 7 kg na 7 tygodni wiec go nie pobily ;) ale przybieraja podobnie jak on :)
 
No to moi sa mlodsi :D 3 i jutro mlodszy skonczy 2 :)



No moje klopsiki :D ale te 5200 to bylo miesiac temu takze....:p no ale moj najstarszy syn wazyl 7 kg na 7 tygodni wiec go nie pobily ;) ale przybieraja podobnie jak on :)
A ile ważyły jak się urodziły?
Moi wolniej przybierają niż dzieci urodzone w pojedynkę. Położna mówiła, że z reguły tak jest.

Mi ciąży nie brakuje! Trochę wizyt u gina za to [emoji16] Związałam się z tą przychodnią [emoji23]
 
reklama
Do góry