reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Też bym chciała chociaż jedną dziewczynkę, ale tym razem moja intuicja milczy. Z Kubą innej alternatywy nie było, chłopak i tyle. Z Jasiem chciałam dziewczynkę na początku, ale po ok 2 miesiącach zaczęłam myśleć jak o chłopcu i jest chłopiec. Teraz nie wiem, po prostu chcę żeby dzieci były zdrowe i jak najdłużej pomieszkały w brzuszku. Ale mogłyby być panny, taki ładny wózek widziałam, troszkę za mocno "róziowy", ale ładny :)
 
mam to samo...zeby chociaz jedna byla to byloby super :) oczywiscie najwazniejsze zeby dzieci byly zdrowe ;)no coz jesli chodzi o chlopcow to przynajmniej mam juz doswiadczenie ;)
 
Dlatego tak jej słuchałam, ale myślałam swoje. A następnym razem poczekam w kolejce do swojej lekarki, mam do niej totalne zaufanie, a leczę się przeszło 20 lat u tego samego lekarza rodzinnego.
 
Hej mamusie :) Wszystkiego najlepszego z okazji naszego dnia :)


my się rzadko odzywamy, ale czasem was podczytujemy. Czas szybko leci i u mnie już 24 tydzień na liczniku. Dziewczynki rosną jak na drożdżach i brzuszek oczywiście też.

Postanowiliśmy zrobić sobie wakacje póki jeszcze możemy popodróżować sami i wybraliśmy się na Kanary, trochę niewygodnie w ciaży spędza się czas na plaży i jeżdżąc motorem, ale i tak było extra.

Ostatnio zdarza mi się zasłabnąć, w samolocie, w kolejce w sklepie, w biurze. Też wam się zdarza?
 
Wszystkiego najlepszego dla Was kobietki! Dla tych rozpakowanych i nierozpakowanych i dla tych najmniejszych co jeszcze w brzuszkach też :-D
Cześć dziewczyny. I ja się pochwalę. Czas leci, to już 24 tc bliźniaczej. Przywitamy dwóch chłopców. W domu córeczka 2 lata 4 miesiące. Będzie „wesoło”.:happy2:
Gratulacje! Oj, będzie wesoło, dużo widzę tu mam z dwójką starszych dzieci. U mnie to pierwsze :-)
Jedna jest głową w kanale rodnym a druga miednicowo
Równiez czekam na wieści :-) powodzenia
Ta lekarka jakieś głupoty gadała bo moje są jednojajowe ale dwuowodniowe, jedna owodnia jest najmniej spotykanym typem i bardzo wymagającym

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
No pewnie, że to bzdura że jednojajowe to zawsze jednoowodniowe. Wszystko zależy od tego kiedy zarodek się podzieli :-)
Hej mamusie :) Wszystkiego najlepszego z okazji naszego dnia :)


my się rzadko odzywamy, ale czasem was podczytujemy. Czas szybko leci i u mnie już 24 tydzień na liczniku. Dziewczynki rosną jak na drożdżach i brzuszek oczywiście też.

Postanowiliśmy zrobić sobie wakacje póki jeszcze możemy popodróżować sami i wybraliśmy się na Kanary, trochę niewygodnie w ciaży spędza się czas na plaży i jeżdżąc motorem, ale i tak było extra.

Ostatnio zdarza mi się zasłabnąć, w samolocie, w kolejce w sklepie, w biurze. Też wam się zdarza?
Hej, Karina dzięki za życzenia :-) czas się na początku dłuży, a teraz to Ci zleci :-) u mnie 32 tc już na liczniku :-) i też dziewczynki. Ale miałaś super wypoczynek :-) tak, zdarza się, to przez podwyższenie tętna spowodowane przyspieszeniem i zwiększeniem pracy serca. Teraz musimy dotleniać nie tylko siebie, ale jeszcze dwa małe życia :-) i ten brak tchu też dobija. Mnie jeszcze dopadło przeziębienie i mam zatkany nos. Powietrze łapię jak ryba i od paru dni wyglądam jak ta emotka: :szok: :-D
 
reklama
Do góry