reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
@dwaserduszka i jak??? Jak z karmieniem? Jak w nocy?? Mają takie same pory spania czy różne??? Opowiadaj, zdradz mi wszystkie tajne chwyty 😁
Zaczynają się kręcić co 2,5-3h wtedy zmieniamy pieluchę i w nocy dajemy butelkę, każdego dnia zjadają coraz większe porcje, a zajmuje to dla obu w sumie ok godziny . Nie miałam wcześniej jak zająć się przystawianiem więc mam mało pokarmu, jak w dzień zaczynają się kręcić to najpierw przystawiam na parę minut do piersi żeby pociumkały, nie odzwyczaiły się i pobudziły laktację a dopiero wtedy daję butelkę i wiem ile zjadły a resztę ściągam, jszcze zobaczymy co z tego wyjdzie, to dopiero początek.
 
Piekna waga jak na blizniaki, moj synem wazyl 2,700 jak go urodzilam w 39 tc, moje dziewczynki nadal w brzuchu maja po jakies 2,100 zaczal sie 34 tc a ja walcze z opuchlizna. Jak tylko wyjde z lozka nogi robia sie jak balony :(
 
mam cisnieniomiesz ale raczej to nie jest 140/90, jak leze to wszystko jest w miare ok, ale jak tylko wyjde z lozka cos porobie to lewa noga jak slup soli, a prawa tylko stopa. W srode musze pogadac o tym z ginekologiem , moze znowu mnie polozy na oddziale aby sie temu przyjrzec , bo rozwiazanie chyba tuz tuc no i trzeba bedzie jeszcze szew sciagnac
 
Ja przy 140/90 dostawalam leki. Bo takie miałam w fazie spoczynku, A jak coś robiłam to pewnie wyższe
Ogólnie 140/90 to chuba maksymalna norma.
Ja pod koniec ciąży tak od 31tc zaczęłam strasznie.puchnac.przybylo mi chyba z 10 czy 15 kg w ciągu 3 tyg. Urodziłam w 34t4d i potem wszystko zeszło to była woda.
mam cisnieniomiesz ale raczej to nie jest 140/90, jak leze to wszystko jest w miare ok, ale jak tylko wyjde z lozka cos porobie to lewa noga jak slup soli, a prawa tylko stopa. W srode musze pogadac o tym z ginekologiem , moze znowu mnie polozy na oddziale aby sie temu przyjrzec , bo rozwiazanie chyba tuz tuc no i trzeba bedzie jeszcze szew sciagnac
 
no wlasnie ja tez prawie nic nie przytylam do 6 mc a teraz tak srednio na tydzien kilogram wiec juz jestem plus 15 od poczatku ciazy tyle ze to chyba wchodzi w te opuchniete mogi bo od pasa w gore to tylko brzuszek rosnie a po boczkach nie ma sladu
 
reklama
Do góry