reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza


GosiaBig -
naprawdę wyznaczyli mi termin - do 1 do 4 marca najprawdopodobniej, a co? :-) Jesteśmy w podobnym czasie więc tez się pomału szykuj :tak:ciąży bliźniaczych nie rozwiązuje się w 40 lub 39 tc, ale najpóźniej - z tego co mówi mój dr w 38 tc. Mój gin chce mnie rozwiązać na przełomie 36-37 tc, bo 1 marca będzie 36t i 4 d a 4 marca 37 - więc to normalny termin na rozwiązanie. Chodzi tez o to, że moja macica jest już bardzo rozciągnięta, a dzieci nie mają już prawie miejsca, więc nie ma na co czekać - całe szczęście, bo mam dosyć niedogodności ciążowych. Podziwiam Cię, że robisz cokolwiek w domu, ja nie robię nic poza leżeniem, bo mój stan mi na to nie pozwala i wierz m - nie przesadzam i nie koloryzuję :no:

Mi rozwiązali ciąże po skonczonych 39 tygodniach, choć juz zaczlam chodzic do gabinetu i die dopominac.
 
reklama
Czesc dawno mnie nie było ale mam nowe wiesci: 17.02 o godz. 8.30 przyszedł na świat Adrianek 2,5 kg a dwie minuty później Szymek 2 kg. Po tygodniu wyszłam niestety tylko z Adim bo Szymek musi w szpitalu wage złapać zeby go wypuśli ale jeszcze pare dni. CC potwierdzam luzik ale gorzej dojść do siebie po nim. Mi w nocy odeszły wody + skurcze silne i tak 5 godzin mnie potrzymali zeby zrobic cc.


Przy okazji mam pytanie czy któraś nie chciałąby kupic laktatora medela Laktakor Elektryczny MINI ELECTRIC PLUS MEDELA Wwa (936576803) - Aukcje internetowe Allegro model na dwie piersi bo ja niestety z nerwów o Szymka straciłam pokarm. Sprzedam za 100 zł a kosztuje dużo więcej. Jakby któraś była chętna to dogadamy się.
madzia wielkie gratulacje. szymek napewno szybko nadrobi i bedziecie szybciutko w czworke. powiedz czemu cie tak meczyli 5 h, chcieli, zebys rodzilla naturalnie??
 
Witajcie dziewczyny.
Jestem mamą prawie 9 miesięcznych bliźniaków i żałuję, że dopiero teraz was znalazłam, bo jak widzę sporo tu podwójnego szczęścia. Gratuluję wszystkim świeżym mamuśkom, trzymam za te oczekujące i zardroszczę tym z Was które dotrwały dłużej niż do 36 tygodnia, my niestety daliśmy radę tylko do 32, ale jak na ten tydzień chłopcy byli w stanie rewelacyjnym, więc w sumie nie skończyło się najgorzej. Zawsze jednak lepiej by było doczekać.
 
madzia wielkie gratulacje. szymek napewno szybko nadrobi i bedziecie szybciutko w czworke. powiedz czemu cie tak meczyli 5 h, chcieli, zebys rodzilla naturalnie??

dziękuje, miałam dzieci ułozone miednicowo więc wskazania do cesarki jak najbardziej uzasadnione ale ponieważ wody odeszły mi w nocy a pani doktor chciało się spać to sobie poczekała do rana a mnie pod ktg i tak 5 godzin się męczyłam bo skurcze były ale rozwarcie nie postępowało. Taka nasza służba zdrowia:wściekła/y:

Zobacz załącznik 209141 Aduś
Zobacz załącznik 209142 Szymuś
 
Ostatnia edycja:
dziękuje, miałam dzieci ułozone miednicowo więc wskazania do cesarki jak najbardziej uzasadnione ale ponieważ wody odeszły mi w nocy a pani doktor chciało się spać to sobie poczekała do rana a mnie pod ktg i tak 5 godzin się męczyłam bo skurcze były ale rozwarcie nie postępowało. Taka nasza służba zdrowia:wściekła/y:
co za..................!! szkoda slow. ja tez drze przed kazdym weekendem, zeby mnie nie zlapalo na sobote, albo niedziele bo wtedy tylko jeden lekarz dyzurujacy i to zazwyczaj jakis stazysta. wrrrrrrr przeraza mnie to
 
Witam!
Madzia twoi chłopcy są śliczni -jeszcze raz gratuluję!

U mnie dziś noc trochę lepiej...spałam co prawda z przerwami na siusiu ale nie było tak źle :)
Rano byłam na bad. krwi i moczu...ciekawe jak tam moje wyniki...oby tylko nie było białka w moczu przez to moje nadciśnienie...
Pozdrawiam
 
co za..................!! szkoda slow. ja tez drze przed kazdym weekendem, zeby mnie nie zlapalo na sobote, albo niedziele bo wtedy tylko jeden lekarz dyzurujacy i to zazwyczaj jakis stazysta. wrrrrrrr przeraza mnie to

Tez drzalam przed kazdym weekendem, ale nie musisz sie az tak martwic, bo mój lekarz który robil mi cesarke, co prawda w srode mialam, ale pierwszy termin na jaki mnie zaplanowal to byla niedziela, tylko ostatecznie przesuneli mnie na srode ze wzgledu na inna pacjentke.,
 
Wróciłam od dr i zdaje relacje...Szyjka krótka 19mm wiec nadal mam tylko lezec...poza kupą leków to zmiany takie że pierwsza niunia odwróciła się i leży główkowo a druga nadal miednicowo. Waza odpowiednio 1900 i 2200g. No i czekamy nadal przynajmniej 3tyg.chyba damy rade:) co? juz niedlugo...Buzka dla wszystkich brzuszków i świeżych mamuś i ich pociech...
 
reklama
Wróciłam od dr i zdaje relacje...Szyjka krótka 19mm wiec nadal mam tylko lezec...poza kupą leków to zmiany takie że pierwsza niunia odwróciła się i leży główkowo a druga nadal miednicowo. Waza odpowiednio 1900 i 2200g. No i czekamy nadal przynajmniej 3tyg.chyba damy rade:) co? juz niedlugo...Buzka dla wszystkich brzuszków i świeżych mamuś i ich pociech...
nasze dzieciaki podobnie ważą :) i też liczę na to zeby wytrzymać przynajmniej 3 tygodnie. musimy ....bo jak inaczej ,pozdrawiam
 
Do góry