reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

jak tam dziewczyny po weekendzie? strasznie cicho u nas?

czesc pauli, właśnie obserwuje ze jakos cicho sie zrobiło,czyzby cisza przed burzą.
u mnie weekend zleciał spokojnie, delikatny katarek zauwazam,wiec siegam po rutinoscorbin i amol.
od kilku dni zauwazyłam ze z piersi mi leci zołtawy plyn,chyba siara:confused:
dzieciaki rozpychaja sie, czuc ze sa wieksze i potrzebuja miejsca, tylko skad je wziasc :-D

pierwszy dzien wiosny a u mnie na pomorzu deszcz i szaro, pozdrawiam wszystkie mamunie, moze komus słonce swieci :)
 
reklama
u nas w kraku swieci pieknie, ale wiatr jest straszny chyba halny;) ja juz ledwo trzymam dzidzie. szyjka juz prawie zanikla, co chwile twardnienia, rozwarcie wiecej niz 1 cm, jutro wizyta u gina i jak dotrwamy to chyba w srode bedziemy rodzic;) przerazona jestem. mam nadzieje, ze wszystko pojdzie dobrze.
 
u nas w kraku swieci pieknie, ale wiatr jest straszny chyba halny;) ja juz ledwo trzymam dzidzie. szyjka juz prawie zanikla, co chwile twardnienia, rozwarcie wiecej niz 1 cm, jutro wizyta u gina i jak dotrwamy to chyba w srode bedziemy rodzic;) przerazona jestem. mam nadzieje, ze wszystko pojdzie dobrze.

NIE bój się, czas jest dobry 36 tydzien przeciez to b. dobrze jak na bliźnięta, poza tym każda z nas czeka juz na finisz a Ty może juz bedziesz po za kilka dni...Buziaki i trzymam kciuki
 
u nas w kraku swieci pieknie, ale wiatr jest straszny chyba halny;) ja juz ledwo trzymam dzidzie. szyjka juz prawie zanikla, co chwile twardnienia, rozwarcie wiecej niz 1 cm, jutro wizyta u gina i jak dotrwamy to chyba w srode bedziemy rodzic;) przerazona jestem. mam nadzieje, ze wszystko pojdzie dobrze.

tez trzymam kciuki, pieknie dotrwaliscie mimo jakichs tam drobnych problemow, teraz sie nastaw na te piekne chwile,niedlugo utulisz swoje Skarby!!!
Goga big pewnie juz to robi ,nie chce cos sie pochwalic :):)

Malakurka a ty jak? pewnie bedziemy razem zmierzac do mety, jeszcze Onna i Iza czekaja a moze tez juz sie rozpakowaly
 
iza juz chyba dzisiaj miala pojawic sie w szpitalu. podobno mieli ja ciac miedzy 1 a 3 marca. nawet sie nie pozegnala;((( izunia poszlas juz???
MALAKURKA lekarz tez jest dumny, ze z tymi naszymi problemami od 19 tyg tyle wytrwalysmy w trojpaczku. teraz tylko trzeba leki odstawic w odpowiednim momencie i jazda;))) gdybym sie dluzszy czas nie pojawiala to trzymajcie kciuki za nasza trojke!! powiem mojemu M, zeby was tu odrazu poinformowal jakbysmy sie rozpakowaly;)
 
pauli1983-bedzie napewno wszystko dobrze.i już za niedługo bedziesz miała małe skarbki przy sobie.
trzymam kciuki za szczesliwe rozwiązanie.
buziaczki
 
tez trzymam kciuki, pieknie dotrwaliscie mimo jakichs tam drobnych problemow, teraz sie nastaw na te piekne chwile,niedlugo utulisz swoje Skarby!!!
Goga big pewnie juz to robi ,nie chce cos sie pochwalic :):)

Malakurka a ty jak? pewnie bedziemy razem zmierzac do mety, jeszcze Onna i Iza czekaja a moze tez juz sie rozpakowaly

Razem, razem:) juz niewiele nas zostało, wszytkie mamuski gdzies sie zaszyly. hehe Jeszcze musimy wytrzymac te 2-3 tyg dla dobra dzieci
 
Hej trojpaczki.U nas weekend minal sympatycznie.Czujemy sie dobrze.Piersi mnie strasznie bola,gorzaj niz na poczatku.Dotknac sie niemoge.Brrrrrrrr
Trzymm kciuki za mamy prawie na mecie!
 
reklama
nic sie nie chce mamuskom pisac, albo zero stresu i problemów maja nie to co my MALAKURKA;))
GASTONE mnie tak na poczatku bolaly, ze marzylam by w mojej ulubionej pozycji do spania na brzuchu wykopac sobie pod nimi dziury;)
HALO DZIEWCZYNY PISZCIE CO U WAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry