reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Gosia,bonus i gratis wielkie GRATULUACJE
Dzieciaczki macie wspaniałe a jakie śliczniutkie:)
Jak ja tez juz bym chciala mieć maluchy na świecie a nawet w połowie nie jestem:(a najgorsze jest to zastanawianie sie czy dotrwamy do konca czy oba maluszki urodza sie zywe zdrowe,ale musze byc dobrej mysli
 
reklama
Zobacz załącznik 223188
jestem sobie Dominika myślicielka

witajcie

trzymam za was kciuki, oby jak najdłużej w trójpakach
u nas ok. jest ciężko nie ukrywam najgorsze są noce, budzenie maluchów, potem trudno im zasnąć dają popalić nie płaczą tylko miałczą jak śmiejemy się z mężem, śpimy w 4 bo nie chce się wstawać do łóżeczek. Z dnia na dzień coraz lepiej maluszki są urocze, wynagradzają uśmiechem nieprzespane noce
. Zobacz załącznik 223187To my razem rozrabiamy
Zobacz załącznik 223190To ja Mateusz myśliciel


gosia bonus i gratis-sliczne chlopczyki.
 
Mam pytanko??
Czy można farbować włosy w ciąży,jedni mówią tak drudzy nie,już sama nie wiem??
Dzisiaj mam wizyte o 15 30 to sie zapytam,ale farbowała z Was może któraś włoski??
 
Mam pytanko??
Czy można farbować włosy w ciąży,jedni mówią tak drudzy nie,już sama nie wiem??
Dzisiaj mam wizyte o 15 30 to sie zapytam,ale farbowała z Was może któraś włoski??

ja farbowalam wlosy w pierwszej ciązy i przy blizniakach też.:tak:
i moje dzieci nie urodzily sie z kolorowymi wlosami:-D:-D:-D;-)
mi sie wydaje że to są mity:baffled:
spokojnie możesz farbowac
 
Witam!
Gosia,bonus i gratis cudne te twoje dzieciaczki...jeszcze raz gratuluję :-)
Ja farbuję włosy ale farbą bez amoniaku...a teraz jak muszę leżeć i rzadko z domu wychodzę to narazie sobie odpuściłam...bo zmieniłam kolor z jasnego blondu na ciemny i nie widać odrostu...
Coś ostatnio pusto na forum i nie ma co nadrabiać...;-)
Jak się czujecie dziewczyny????
Pozdrawiam :-D
 
Gosiu my również gratulujemy.

Ja też farbowałam włosy w pierwszej ciąży i wszystko było ok. Córka urodziła się z platynowym blondem. hi hi

Ja dzisiaj przeszłam samą siebie od rana 8 do teraz 20 na nogach z przerwą godzinną na odpoczynek. Jestem wykończona. Mam nadzieję że nie zaszkodziłam sobie ale dziś był dzień na załatwianie różnych spraw jeszcze przed porodem no i zakupy. Teraz odpoczywam.

 
witam sie piątkowo mamusie kochane!!!
jesteśmy po wizycie wczoraj, u nas jak na razie ok, tylko zaczyna mi cisnienie szwankowac i dostałam Dopegyt 3x1. wiec mam sie kontrolowac i obserwowac. Z resztą jest ok, szyjka długa wiec wstepny termin mamy na 26.03. do cc, o ile nic sie nie zacznie dziac wczesniej. Czuje sie z dnia na dzien ciezej, juz mam 20 kg na plusie. Wczoraj rozpoczelismy 36 tc, wiec musze wytrzymac. Maluszki są 2046 i 2160 ,nie są duze wiec dla nich musze wytrymac zeby przynajmniej jeszcze troche podrosły.

Malakurka trzymam kciuki wracaj jeszcze w trojpaku, zawsze raźniej jest bo jakos nas tu mało zostało tych zaawansowanych :)

Gosia BIG gratuluje raz jeszcze, slicznie wygladaja maluszki. Napisz jak sobei radzisz z karmieniem,pielegnajcja, kto kąpie maluszki czy jest cos co wiesz juz po porodzie a warto by miec ? ja bede miala cc, powiedz jak sie goi, czy czyms smarujesz? wiesz w sumie pytc mozna duzo, bo jak sie jest jeszcze w trojpaczku to chcialoby sie wiedziec jak najwiejcej :):) pozdrawiam i zycze wam zdrówko. Jak ze spaniem i kolkami u maluszków? jak karmisz?

apropos farbowania to tez farbowalam tydzien temu, grunt zeby farba bez amoniaku, z resztą fryzjer wie czego uzyc.

Pozdrawiam was wszystkie no i zycze spookojnego weekendu.


Pauli kiedy sie do nas odezwiesz czekamy na Twoje ksiezniczki i zdjecia!
 
reklama
Witam wszystkie Mamusie bliźniąt :)
w 7 tygodniu jak poszłam na wizyte wydawało mi się ze będą bliźnieta , ale Pani doktor powiedziała ze jest jeden pęcherzyk i jedno serduszko bije . coś mi jednak nie dawało spokoju no ale w koncu lekarz wie lepiej :) .
W 13 tygodniu na usg okazało się ze mamy podwójne szczęście :) Jejku jacy my jesteśmy szczęśliwi
Wczoraj byliśmy na usg jest to 21 tydzień . Mmay już córę 7 letnią i marzyli mi sie synowie i tak coś czułam ze będa chłopaki w koncu jakoś imiona dla chłopców tylko mieliśmy . Dzieciaczki są zdrowe dobrze się rozwijają mają po 400 gram i są dwa chłopaki :) Maciuś i Mateusz .
Cieszymy się bardzo z naszego szczęścia. POZDRAWIAM
 
Do góry