reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża i ostry ból brzucha

Dołączył(a)
28 Grudzień 2019
Postów
4
Witam :)
Kilka dni temu dowiedziałam się , ze jestem w ciąży , teraz 5tc . W sierpniu poroniłam w 16 tc , wyszło NT 7mm , zostałam skierowana na biopsje jednak po wynikach dziecka już nie było :( . Bardzo się martwię , ponieważ na początku pierwszej ciąży miałam ostre bóle brzucha , doświadczałam takich przy torbielach na jajniku . Trwały około tydzień i przeszło zupełnie . Jednak nigdzie nie mogę znaleźć informacjI na temat takich mocnych dolegliwości . Skurcz jest bardzo mocny , trzyma około 5 min i puszcza , tak kilka razy dziennie . Lekarz tez wcześniej nie wiedział skąd ten ból . Przy tej ciąży jest to samo i dokładnie w tym samym tygodniu się zaczęły . Proszę o pomoc , jeśli ktoś coś wie , będę ogromnie wdzięczna. Dodam , ze w pierwszej ciąży w wynikach biopsji wyszło wiele wad wrodzonych , jednak lekarze mówią , ze to czysty przypadek . Mam dopiero 22 lata . Boje się powtórki :(
 
reklama
Skurcze z tego co wiem ,są bardzo niebezpieczne, tym bardziej na tak wczesnym etapie, byłaś już u gina ? Może bierz magnez
 
Ja miałam tak w 6t6d poszłam na izbę do szpitala i od razu zostawili ,miałam skurcze i bóle brzucha i do tego plamienia krwia i brud , po czasie ustały ,wypisali po dwóch dniach do domu bo z dzieckiem wszystko ok było , później trafiłam w 17 tyg z tym samym skurcze i ból brzucha , ale bez plamien,zostawili mnie na obserwację bo były podejrzenia przedwczesnego porodu , całe szczęście było wszystko dobrze , jeżeli masz bóle ,skurcze udaj się na izbę przejść
 
Do góry