reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża młodsza ?

reklama
A poza tym nie jestem oczywiście specjalistą ale pomiar CRL to wielkość zarodka a nie pęcherzyka. Znam takie przypadki że lekarz źle ocenił ciążę i serduszka nie wyszukal a inny już tak, więc na twoim miejscu poszłabym do lepszego lekarza, z dobrym sprzętem.
 
A poza tym nie jestem oczywiście specjalistą ale pomiar CRL to wielkość zarodka a nie pęcherzyka. Znam takie przypadki że lekarz źle ocenił ciążę i serduszka nie wyszukal a inny już tak, więc na twoim miejscu poszłabym do lepszego lekarza, z dobrym sprzętem.
Trzymam kciuki żebyś miała racje!!! Ja zdjęć nie oglądałam, bo i tak się nie znam. Oby tak było!!!!!!!!!!!!
 
Trzymam kciuki żebyś miała racje!!! Ja zdjęć nie oglądałam, bo i tak się nie znam. Oby tak było!!!!!!!!!!!!
Dzięki dziewczyny pójdę w przyszłym tyg do innego lekarza. Chociaż dziwię się bo chodzę do najlepszego lekarza w Krakowie ;(( aż tak mógłby się mylić?:(
 
Dzisiaj robiłam betę. Pójdę drugi raz w poniedziałek i zobaczymy czy rośnie. ..
Jak masz możliwość to nie katuj się do poniedziałku tylko idź w sobotę. A co do tego czy lekarz się pomylił, myślę, że nie, a że karze Ci tyle czekać to się nie dziwię, bo chodzi o życie lub nie tego małego zarodka, człowieka, ale dziwię się, że nie bierze pod uwagę Twoich uczuć i tego, że to oczekiwanie Cię wykańcza, dla mnie przynajmniej to było wykańczające, zawieszenie w pustce tak bym to określiła.
 
reklama
Jak masz możliwość to nie katuj się do poniedziałku tylko idź w sobotę. A co do tego czy lekarz się pomylił, myślę, że nie, a że karze Ci tyle czekać to się nie dziwię, bo chodzi o życie lub nie tego małego zarodka, człowieka, ale dziwię się, że nie bierze pod uwagę Twoich uczuć i tego, że to oczekiwanie Cię wykańcza, dla mnie przynajmniej to było wykańczające, zawieszenie w pustce tak bym to określiła.
W sobote w mojej przychodni nie robia badan więc muszę do poniedziałku:( A jutro o 9 wizyta u innego lekarza
 
Do góry