reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Wandzia już spi :-D do rana spokój z jakimś tam karmieniem na spiocha w międzyczasie. W sumie bardzo mi to odpowiada, bo jak chodziła później to miałam wieczór rozwalony. Co prawda popołudniami wymaga zabawy i gugania na macie z nią, ale czas szybko leci i godziny z nią mijają jak szalone. Już się nauczyłam, że tylko rano mogę cokolwiek zrobić a potem jest tylko biedronka :-D
 
Zoyka mój stary jak zobaczył tancerzy to mówi : ale synchrony:-D:-D:-D

Aniu dobrze, że tylko kable od netu zwijają, a takie np. rury od gazu zostawiają w spokoju:-D Jak to Biedrona już śpi, już na noc śpi????:szok:

Poszliśmy z Godzillą i dwoma suczami ( bo nie wiem czy się chwaliłam ale mam teraz 2 psy ) na spacer...wzięliśmy kocyk, miało być miło i przyjemnie, kocyk rozłożony w cieniu, Godzilla sobie drzemie w wóziu, stary mi plecki masuje...a tu nagle Maja przylatuje skądś i zaczyna strasznie śmierdzieć, patrzę, a ona calusieńka w gównie wytarzana:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:..cały czar prysł i pognałam do domu kąpać coby nie zaschnęło...no żesz kuźwa....do ubicia jest:wściekła/y:. Tak się rozpędziłam, że wykąpałam Maję, Bezę wyczesałam i też wykąpałam, jak Paćka zaśnie to Maja idzie na strzyżenie, no i je jeszcze odrobaczyłam..takiego kopa dostałam:-D
 
Majuśka co to jest rura od gazu na wsi?:-)tutaj z mediów prąd i kanalizacja :-D innych wygód nie ma... dlatego w domu mam wszystko elektryczne, bo panicznie boję się butli z gazem, za często wybuchają...
Biedrona spi już tak do rana, całkiem i absolutnie na całą noc :-D
Piesek chciał Ci przynieść w prezencie urodzinowym perfumy a Ty nie doceniłaś starań o niedobra :-D i jeszcze biednego wykąpałaś, chcesz strzyc. Same psie nieszczęścia w ramach wdzięczności za zapaszek ulotny:)))
 
Hej wieczornie,

A ja dzisiaj ogarnęłam chatę jak Jarka nie było z Julką. Jak za dawnych panieńskich czasów. Muzyka na głos ,szmata w dłonie i heja! Az mi lepiej :)

Po południu byliśmy w kawiarni spotkać sie z moja koleżanka która na stałe mieszka w Hanowerze a w Słupsku była przejazdem. Gosia jako pierwsza widziała Julę (po Jaraku oczywiście) bo akurat przejeżdżała przez Słupsk jak byłam w szpitalu :)

Aniu - Biedrona od 17 śpi już do rana ? Wow. Moja Jula szaleje zawsze do 21 gdzieś. Kąpanie o 19:30 zawsze.

O czar wieczoru właśnie prysnął..J pognał do Klienta. wrrr

Majuska - no totalny odlot :szok:
 
no i nie poszłam :-)
stwierdziłam że zycia szkoda na miałkie znajomości... może to już owej znajomości koniec ? nie wiem... wolę poprasować czego nie lubię niż mam siedziec i się uśmiechać bez sensu i nieszczerze :-)
Majuska współczuje :baffled:
 
Czas spania biedronek od 17.30 do... przeważnie do 6.00 :-D Kapiel o 17.00, jedzonko i już po wszystkim :)) Tak jest od kilku dni, zobaczymy co dalej się będzie działo.
Jutro wieczorem do Wrocławia, będe musiala posprzątać po kawalerskiej gospodarce małżonka, pewnie zajmie mi to dwa dni :))) Na szczęście skończyło się gipsowanie pokoju Wandy i będzie ciut czyściej. Teraz tylko pomalować i meblowac :-D Wracamy na wieś już we trójkę za tydzień w piątek i powoli szykujemy dom do zimy. Będzie nam łatwiej niż mnie teraz samej, bo wiele się przy małej nie zrobi a poza tym to jednak męskie prace.
 
NO odwaliłam dzisiaj kawał futrzastej roboty, Maja wyobcinana, czyściutka, Beza też, można z nich jeść:-D , a teraz zasłużony browarek i wanna z pianą:tak::-)

misia nie kumam , gdzie nie poszłaś?
 
reklama
Do góry