reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Hej, ja po wizycie.Niestety mam nieciekawe informacje,które muszę jeszcze potwierdzić.Moja córcia ma prawdopodobnie wade serduszka,póki jest w brzuszku to jej nie przeszkadza,ale po wydostaniu sie na swiat bedzie musiała prawdopodobnie ,jesli diagnoza sie potwierdzi,od razu podane leki ,a w póżniejszym czasie czeka ją operacja.Do końca nie potrafię zrozumiec wywodu dr,ale ma na odwrót naczynia wychodzące z serduszka.To co powinno być z prawawej komory to jest z lewej i odwrotnie.W opisie mam wpisane ze mam sie udac na dalsze badania do osrodka referencyjnego tj CZMP Łódz lub CZD Warszawa.Czekam jeszcze na opinie lekarza z wiekszym doświadczeniem ,który jest w tym gabinecie co byłam.Maja dzwonić co dalej,gdzie mam się udac.Poza tym wszystkie parametry w porządku,waży 850 gr,potwierdzone że dziewczynka.Trochę sie dołuję...
 
Hej, ja po wizycie.Niestety mam nieciekawe informacje,które muszę jeszcze potwierdzić.Moja córcia ma prawdopodobnie wade serduszka,póki jest w brzuszku to jej nie przeszkadza,ale po wydostaniu sie na swiat bedzie musiała prawdopodobnie ,jesli diagnoza sie potwierdzi,od razu podane leki ,a w póżniejszym czasie czeka ją operacja.Do końca nie potrafię zrozumiec wywodu dr,ale ma na odwrót naczynia wychodzące z serduszka.To co powinno być z prawawej komory to jest z lewej i odwrotnie.W opisie mam wpisane ze mam sie udac na dalsze badania do osrodka referencyjnego tj CZMP Łódz lub CZD Warszawa.Czekam jeszcze na opinie lekarza z wiekszym doświadczeniem ,który jest w tym gabinecie co byłam.Maja dzwonić co dalej,gdzie mam się udac.Poza tym wszystkie parametry w porządku,waży 850 gr,potwierdzone że dziewczynka.Trochę sie dołuję...
nooo trochę to przerażające, ale chyba dobrze że pod kontrolą? ośrodki referencyjne mają dobry sprzęt i doświadczenie, a to chyba ważne.
Trzymam kciuki :)
 
Szanowne Panie.
Jestem studentką V roku Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, na kierunku Dietetyka.
W mojej pracy postanowiłam zająć się oceną sposobu żywienia i stanu wiedzy żywieniowej kobiet w ciąży. W związku z tym zwracam się z prośba o wypełnienie poniższej ankiety.
Ankieta jest w pełni anonimowa, a zebrane w niej informacje posłużą mi jedynie do napisania pracy magisterskiej.
Dziękuję
https://www.webankieta.pl/ankieta/256260/ocena-sposobu-zywienia-i-stanu-wiedzy-zywieniowej-kobiet-ciezarnych.html
 
Witajcie, leci mi 41 rok życia i jestem w 28 tygodniu ciąży. Wszystko przebiega prawidłowo i z każdym tygodniem moje obawy są coraz mniejsze [emoji5]
Dorota37, mam głęboką nadzieję, że specjalista wykluczy wstępna diagnoze i córeczka urodzi się zdrowa. Trzymam mocno kciuki za to.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Żabis widze ze jestesmy na podobnym etapie i życia i ciązy
Wiem ,że wade o którą podejrzewamy u mojej córci leczy sie z dużym powodzeniem ,ale nie wyobrażam sobie takiego maluszka operowanego.Wiadomo ze komplikacje zawsze moga sie wydarzyc...Mam jednak nadzieje ,ze dr żle widziała.
 
reklama
Dorota37, kiedy wizyta u specjalisty? Obyś nie musiała długo czekać w niepewności...
Mam już osiemnastoletniego syna i teraz też będzie chłopczyk [emoji5]

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry