reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Chrząszczyk , raczej tak, nie mam wskazań ani znajomości żeby zrobić cc, a sama już nie wiem co lepsze...
Szczerze to tez dokonca nie wiem co lepsze. Ale wole juz ten wyznaczony termin. Nie ukrywam, że boje się bardzo. Jestem juz zmęczona ciaza i ciężko mi przy tej końcówce.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam już wyznaczony termin cc. Torba spakowana i ruszam 31 stycznia z samego rana do szpitala. Cc będzie 1 lutego chyba, że lekarz się wyrobi to może uda się jeszcze 31 stycznia. Boję się ale jednocześnie nie mogę się do czekać, bo już jest mi strasznie ciężko.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Chrząszczyk trzymam kciuki. wypoczywaj ile możesz :-) . To pierwsze cc ? ja mimo wszystko przyjęłam z ulgą to, że miałam cc . Bałam się porodu naturalnego jak nie wiem co, chociaż wiem, że naturalny ma tyle zalet dla dziecka.. mam nadzieję, że teraz też mi się uda cc.
 
Chrząszczyk trzymam kciuki. wypoczywaj ile możesz :-) . To pierwsze cc ? ja mimo wszystko przyjęłam z ulgą to, że miałam cc . Bałam się porodu naturalnego jak nie wiem co, chociaż wiem, że naturalny ma tyle zalet dla dziecka.. mam nadzieję, że teraz też mi się uda cc.
Tak, to moja pierwsza cesarka. Boję się znieczulenia i tego co będzie po. Czy dam sobie radę na sali z małym mimo tego, że nie będę mogła przez kilka godzin wstawać z łóżka. Ale naturalnego tez się boje. W ogole panikuje ja stara bsba gorzej niż młoda siksa. Tragedia.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak, to moja pierwsza cesarka. Boję się znieczulenia i tego co będzie po. Czy dam sobie radę na sali z małym mimo tego, że nie będę mogła przez kilka godzin wstawać z łóżka. Ale naturalnego tez się boje. W ogole panikuje ja stara bsba gorzej niż młoda siksa. Tragedia.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

To tak jak ja, boje się i panikuję:( chciałabym mieć już to za sobą...:(
 
Chrzaszczyk1 trzymaj się ... będzie dobrze ... przecież musi być .... odzywaj się i jak tylko znajdziesz chwilkę to pisz jak się czujesz ... i jak poszło ... ściskam i myślami jestem z Tobą [emoji6][emoji10]
 
reklama
@Chrzaszczyk1 będzie dobrze! [emoji4] ja po dwóch sn miałam teraz cc i chociaż rzeczywiście dochodzenie do siebie jest trudniejsze to jednak cc ma dużo plusów [emoji6] samo znieczulanie nie jest czymś przyjemnym, nie ma co się oszukiwać, ale za to sama myśl, że nie trzeba znosić bóli porodowych podnosi na duchu [emoji6] że nie wspomnę o tym, że podwozie oszczędzone [emoji3] ja przez pierwsze 12h miałam wykupioną opiekę położnej, jeśli masz taką możliwość to polecam - całą noc zajmowała się młodym i mną, ja sobie tylko odpoczywałam, rewelacja [emoji4]
po tygodniu od cc było już super [emoji106]
pozdrawiamy z nocnego karmienia i trzymamy kciuki! [emoji6]

Napisane na RNE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry