reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Dzieczyny jak chcialabym zacząć juz moje starania a tu do kwietnia trzeba czekac:( dosyc ze za lubym tesknie to jeszcze odiczam @ i owulacje ktore mijają
Ech musi Ci być ciężko, tak czekać ..
Lilly ma rację tylko skuteczne zajęcie się czymś może spowodować że czas będzie szybciej płynął. Może dosuplementuj sobie organizm pod zbliżającą się ciażę, może zadbaj o kondycję- dni coraz dłuższe to i na dwór chętniej się wychodzi.
 
Ostatnia edycja:
Ech musi Ci być ciężko, tak czekać ..
Lilly ma rację tylko skuteczne zajęcie się czymś może spowodować że czas będzie szybciej płynął. Może dosuplementuj sobie organizm pod zbliżającą się ciażę, może zadbaj o kondycję- dni coraz dłuższe to i na dwór chętniej się wychodzi.
Brumbciu najgorsza to tesknota ale własnie zaliczyłam ginekologa i dentystę mam w planie usg piersi i tarczycy, endokrynolog,zbadac krew w pakiecie pt. Zdrowa kobieta po 40:-) :) no i suplementuje sie...a z moim 5 latkiem ruch nue unikniony;)
 
Brumbciu najgorsza to tesknota ale własnie zaliczyłam ginekologa i dentystę mam w planie usg piersi i tarczycy, endokrynolog,zbadac krew w pakiecie pt. Zdrowa kobieta po 40:-) :) no i suplementuje sie...a z moim 5 latkiem ruch nue unikniony;)

Wszystko w pakiecie zrobione ... dziewczyna gotowa tylko czekać pozostaje .... dasz radę kochana super ze masz z kim spędzać czas bo samej to naprawdę ciężko z tęsknoty można oszaleć [emoji6][emoji6][emoji6][emoji6]....
 
Duźo jest z nami mamusiek, przyszlych mamusiek i pomimo przykrych wiadomosci z powodu utraty maleństwa sa i dobre przybywa cięźarówek;). Jestem pelna nadzieji dla starajacych się i dla samej siebie oby jak najwiecej pozytywnych nowinek!!!!
 
No cóż wszystko możliwe ... ja jestem przed tą niechcianą @ ... albo czwartek albo weekend ... mam nie regularnie po wyjęciu spirali w listopadzie wpada jak do siebie Hahahahaha kiedy chce
emoji23.png
emoji23.png
emoji23.png
emoji23.png
A jest i taka moźliwosc źe Szanowna nie chciana, znienawidzona @ się nie pojawi;) to bys zrobiła wielkie oczy co:rolleyes: i tego Tobie życzę bo jak zrozumialam staracie się od listopada?
 
dawno mnie tu nie było i kurka ledwo nadrobiłam [emoji6]

@pincze2, @Brumba strasznie mi przykro dziewczyny... [emoji17][emoji17][emoji17] przytulam was mocno i trzymam kciuki żeby w następnym podejściu wszystko się udało... trzymajcie się cieplutko!

@Chrząszczyk1 gratulacje!!! młody przesłodki [emoji7][emoji7][emoji7] mój też urodzony w czwartek, też przez cc, też 55cm. i tylko 20g. lżejszy [emoji6] cieszcie się sobą teraz [emoji4]

@Maggy39 testy raczej nie przekłamują... gratulacje! [emoji4] nudnej i spokojnej ciąży [emoji6]

@krecik 75, ja też miałam taką sytuację, miesiąc przed zajściem okres spóźniał mi się kilkanaście dni, testy negatywne, usg pokazało że nie pękł pęcherzyk Graffa, dostałam leki na wywołanie, ale jeszcze tego samego dnia wieczorem dostałam @
miesiąc później byłam w ciąży [emoji4]

witam nową młodzież na forum! [emoji6] tą zafasolkowaną i tą starającą się [emoji4] za wszystkie trzymam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110]

czytałam wasze rozmyślania na temat wieku, ciąży i opinii innych... powiem tak: naprawdę miałam powody żeby stresować się ciążą - przede wszystkim - to moje trzecie dziecko z trzecim partnerem... nieważne, że od poprzedniego uciekałam w popłochu bo pił i stosował przemoc psychiczną, ludzie widzą jedno: trzeci facet, trzecie dziecko... możecie sobie wyobrazić co gadają za moimi plecami... i strasznie się tym przejmowałam na początku, ryczałam jak głupek że zaciążyłam, a teraz... jak patrzę w tą małą roześmianą gębę to naprzytulać się nie mogę [emoji4] i myślę sobie: taka stara a taka głupia [emoji23] wszyscy moi bliscy mi gratulowali, nie usłyszałam ani jednego słowa krytyki
dzieci początkowo "niechętne" teraz zakochane w młodym, córa nie może się od niego oderwać i ciągle mówi mu jak bardzo go kocha [emoji4]
wszystko się poukładało, a ci co gadają będą gadać, ale wiecie co? teraz mam to gdzieś [emoji39]

sorki, że nie odniosę się do wszystkich wpisów ale nie dam rady, u mnie szpital w domu bo córa złapała grypę, a młody ma takie problemy skórne, że drapie się w nocy i nie może spać
ech, dzieci.... [emoji23]

Napisane na RNE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry