reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po antykoncepcji

Hej nie wiem jak to po plastrach ale obserwując koleżanki widziałam że właśnie różnie było
Jeśli chodzi o paletki to kaszą i drugą ciążę zaszłam w pierwszym i drugim cyklu teraz odstawiłam spiralę i zobaczymy jak to będzie wyglądało
Suplementujesz się jakimiś witaminami ? Bo ja właśnie zastanawiam się czy nie zacząć brać kwasu foliowego lub pregny start
 
reklama
Plastrów nigdy nie stosowałam, ale prawie 10 lat brałam tabletki anty ze względu na pco. Jedna dr ginekolog nawet mnie straszyła już po 5 latach, że jak tyle biorę to jakie potem organizm będzie miał cykle i jak zajdę w ciążę. Ale nie posłuchałam jej i zaufałam swoim endokrynologom. W listopadzie ostatni cykl brałam tabletki, a w grudniu następne krwawienie nie przyszło, bo byłam już w ciąży! 😃 Więc nie ma reguły na to jak organizm zareaguje i jak się unormuje.
 
Suplementujesz się jakimiś witaminami ? Bo ja właśnie zastanawiam się czy nie zacząć brać kwasu foliowego lub pregny start
Właśnie biorę pregna start to kompleks podstawowych witamin i myśle ze wystarczy
Mój gin tez tak uważa
Chyba ze masz jakieś niedobory które wyszły w wynikach to warto uzupełnić
 
Plastrów nigdy nie stosowałam, ale prawie 10 lat brałam tabletki anty ze względu na pco. Jedna dr ginekolog nawet mnie straszyła już po 5 latach, że jak tyle biorę to jakie potem organizm będzie miał cykle i jak zajdę w ciążę. Ale nie posłuchałam jej i zaufałam swoim endokrynologom. W listopadzie ostatni cykl brałam tabletki, a w grudniu następne krwawienie nie przyszło, bo byłam już w ciąży! 😃 Więc nie ma reguły na to jak organizm zareaguje i jak się unormuje.
Dokładnie każda z nas jest inna i trzeba słuchać siebie :)
 
Do góry