reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza po poronieniu?

Paula991

Aktywna w BB
Dołączył(a)
4 Sierpień 2021
Postów
87
Czesc dziewczyny. Poronilam 6 tygodniowa ciaza dokladnie 18 dni temu. Przez tydzien krwawilam i wszystko samo sie oczyscilo i ustalo. Dokladnie 2 tygodnie temu moja beta wynosila 400 i od tego czasu nie badalam. Lekarz kazal mi zrobic test ciazowy i czekac na usg ktore mam w przyszlym tygodniu. I tutaj moje pytanie: test ciazowy ciagle dodatni od 3 dni bol piersi a dzisiaj do tego bol glowy i nudnosci. Czy to jest wg mozliwe zebym byla na nowo w ciazy? Jakos nie chce mi sie w to wierzyc. Czy to nie za szybko? Co moze oznaczac moje zle samopoczucie? Moze jest tutaj ktos z podobnymi doswiadczeniami?
 
reklama
Wlasnie o to mi chodzi ze oczywiscie bardzo bym chciala byc zmowu w ciazy ale wydaje mi sie to podejrzane i troche sie martwie
 
Czesc dziewczyny. Poronilam 6 tygodniowa ciaza dokladnie 18 dni temu. Przez tydzien krwawilam i wszystko samo sie oczyscilo i ustalo. Dokladnie 2 tygodnie temu moja beta wynosila 400 i od tego czasu nie badalam. Lekarz kazal mi zrobic test ciazowy i czekac na usg ktore mam w przyszlym tygodniu. I tutaj moje pytanie: test ciazowy ciagle dodatni od 3 dni bol piersi a dzisiaj do tego bol glowy i nudnosci. Czy to jest wg mozliwe zebym byla na nowo w ciazy? Jakos nie chce mi sie w to wierzyc. Czy to nie za szybko? Co moze oznaczac moje zle samopoczucie? Moze jest tutaj ktos z podobnymi doswiadczeniami?
Beta spada spokojnie nawet 6 tygodni. W niektórych wypadkach (np przy zasniadzie) dłużej.
Badaj co 2 tyg i kontroluj czy spada.
 
Czesc dziewczyny. Poronilam 6 tygodniowa ciaza dokladnie 18 dni temu. Przez tydzien krwawilam i wszystko samo sie oczyscilo i ustalo. Dokladnie 2 tygodnie temu moja beta wynosila 400 i od tego czasu nie badalam. Lekarz kazal mi zrobic test ciazowy i czekac na usg ktore mam w przyszlym tygodniu. I tutaj moje pytanie: test ciazowy ciagle dodatni od 3 dni bol piersi a dzisiaj do tego bol glowy i nudnosci. Czy to jest wg mozliwe zebym byla na nowo w ciazy? Jakos nie chce mi sie w to wierzyc. Czy to nie za szybko? Co moze oznaczac moje zle samopoczucie? Moze jest tutaj ktos z podobnymi doswiadczeniami?
Beta spada jakiś czas bo Twój organizm musi się "przyzwyczaić" do tej zmiany. Ja czekałam miesiąc aż spadnie, nawet może trochę dłużej. To jest kwestia indywidualna. Testy wykrywają bete 20 lub 10 zależy od firmy. Lepiej zrobić bete z krwi i za jakiś czas powtórzyć. Nie martw się,wróci do normy
 
reklama
no i co bylo dalej? W jaki sposob opadla?

Nie opadła, okazało się że miałam pęcherzyk w jajowodzie - leczona metotreksatem
Co w takim razie poroniłam w domu? Nie wiem do dzisiaj - czy to był pseudo pęcherzyk, czy ciąża heterotopowa czy jeszcze coś innego. Potem kontrolowałam betę dopóki nie spadła do zera. Po swojej historii jestem przewrażliwiona
 
reklama
Do góry