reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Angel tak mi przykro :(

Martaha jak sytuacja u Ciebie?

Pleni autyzm został wykluczony? Blanka do 2l. 2m. baaaardzo mało mówiła, byłam przerażona. Za to jak zaczęła to od razu pełnymi zdaniami :) I buzia się nie zamyka :p Imię dla synusia wybrane?

Wczoraj rano robiłam badanie moczu i mam liczne baterie. Ide dzis do lekarza, tesciowa zostaje z B. Jakby było mało córka po szczepionce cala noc goraczkowala...
 
reklama
Martaha trzymam kciuki &&&&

U mnie rzyganie na całego. Zeszłam już w ciągu 3 dni 2,5 kg... Nie mam siły nawet Olusiem się zająć :(
 
Angelstw z tym krwawieniem to kiepsko niby tak ale @to nie jest ale ja nie odstawilam lutki bo mi gin kategorycznie zabronił wiec czekam do wyniku...
Alza to cudownie że haftujesz ;-)
 
Doris ja dobrze sie czuje chociaz mimo wszystko trochę tak jakby jakas maleńka cząstka mnie uleciała...
Powiedz mi Doris jak wyglądały Twoje krwawienia po tych ciążach biochemicznych?
 
reklama
W sumie prawie jak normalna miesiączka, no może ciut mocniejsza i jeden dzień z takimi skrzepami/farfoclami (sorry za dosłowny opis) ale tylko kilka. Ale nie był to żaden krwotok ani nic takiego. Bóli tez jakiś specjalnych nie miałam, takie normalne jak przy @.
A Ciebie coś niepokoi? Coś się dzieje?
 
Do góry