reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Bertha mam nadzieję, ze do Maluszka nic nie dotrze (o ile tam w ogóle jest w co baaaardzo wierzę)! Boli jak diabli :( pojawiło się nawet trochę krwi z cewki...

Witch ja mam liczne bakterie, mocno podwyższone leukocyty ale nie dziwi mnie to bo nigdy aż tak bardzo mnie nie bolało :(
 
reklama
Martusia bierz tą furaginę! Wiesz co może być po nieleczonym zapaleniu pęcherza? Ja bym jednak zaufała ginowi, jest wiele niuansów z lekami i wiekiem ciąży. Mój tata ma 3 specjalizacje, ale nie jest ginem i czasami zaleca mi coś, czego nie powinnam brać albo na odwrót.
 
Alza dzięki za troskę! Razem z moja koleżanka lekarka ustalilysmy żeby zasugerować temu ,,lekarzowi" antybiotyk który jest o niebo bezpieczniejszy od furaginu- duomox. Strasznie cierpię, dlatego tez nie mogę tak tego zostawić!
Poza tym żeby to wypisal mi ginekolog to bralabym w ciemno, bo mam do niego 100% zaufania. Do tego lekarza rodzinnego, u ktorego dzis byłam go nie mam...
 
Bertha mam nadzieję, ze do Maluszka nic nie dotrze (o ile tam w ogóle jest w co baaaardzo wierzę)! Boli jak diabli :( pojawiło się nawet trochę krwi z cewki...

Witch ja mam liczne bakterie, mocno podwyższone leukocyty ale nie dziwi mnie to bo nigdy aż tak bardzo mnie nie bolało :(
Oj, znam ten ból, najgorszy, oby szybko minęło!!
 
Martusia ale czy amoksycylina osiąga jakieś konkretne stężenie w moczu? Ja zawsze brałam przy zap. pęcherza proxacin
 
Dziewczyny co do starań po stracie, to zarówno mój gin, jak i lekarze w szpitalu radzili odczekać przynajmniej 2 cykle. Pamiętam, że też chciałam jak najszybciej znowu być w ciąży, jednak grzecznie czekałam, w sumie i tak bym musiała czekać ze względu na rozregulowane cykle.
Byłam wczoraj u gina i w sumie nic się nie dowiedziałam, kazał wyluzować i przyjść zaraz po miesiączce. Niby wszystko ok, a z badań mam tylko zrobić tylko progesteron w 4 dc. Zapytałam też co sądzi o Inofemie, to popatrzył jak na wariatkę.
 
reklama
Baslan to widac kazdy mowi co innego. Moze jesli bylo lyzeczkowanie to trzeba odczekac ale po samoistnym oczyszczeniu nie ma powodow do zwloki. Oczywiscie trzeba sie upewnic w usg czy wszystko na pewno jest ok ale poza tym to mozna dzialac i rowniez to slyszalam od dwoch lekarzy. Wiec kazdy musi uzyc swojego instynktu i rozumu.
 
Do góry