reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej dziewczyny

Witam wszystkie nowe mamy Aniolkow,trzymajcie sie kochane i zostancie z nami,swiatelka dla aniolkow(*)


Jestem,podczytuje,ale czasu zwykle brak na odpisanie.Po pracy czeka zawsze cala masa rzeczy do ogarniecia.Praca super,atmosfera fajna,wszyscy mowia sobie po imieniu,nie ma szefie,szefowo,jestem bardzo zadowolona.Mam nadzieje,ze po tych 3 miesiacach przedluza mi umowe.Z drugiej strony myslalam,ze do tej pory bede juz w ciazy,teraz ta praca i nie wiem co robic.Ech.:confused:

Wiecie moja bratowa,ta z ktora razem bylysmy w ciazy ,urodzila w poniedzialek chlopca, duzy, 4740 i 60cm,wiec miala cesarke.Ucieszylam sie,ale musze tez przyznac,ze czulam ogromny zal,jakas zazdrosc,ze moje dziecko nie mialo szans aby sie narodzic.Rodzilabym za jakies 2 tygodnie,mam wrazenie,ze zawsze patrzac na niego bede miala w glowie moje dziecko.Mieszkaja naprzeciwko nas,brat zadzwonil wczoraj i poszlam.Ryczalam jak glupia,nie potrafilam sie opanowac,doslownie serce mnie bolalo :( Jakie to wszystkie nie sprawiedliwe.
 
reklama
Witch nie chcę jej niczym zarazić. Przytulam się do niej nie dotykając rękoma.

Misia wszystko zależy jaki aparat chcesz, najtańszy jeden łuk kosztuje ok. 1500-1700 zł, ja bym chciała droższy mniej widoczny chociaż na górny łuk, dolny może być najzwyklejszy bo jak się uśmiecham to dolnego łuku mi nie widać.
W 2010 roku miałam już jedno podejście do założenia aparatu, zapłaciłam 500 zł za wyciski i plan leczenia, po czym pani dr zniechęciła mnie, że będzie to długie leczenie z usuwaniem zębów. Nie ukrywam, że nie chciałabym usuwać i obecnie znalazłam lekarza, który prostuje zęby bez usuwania ale jest drogi. Jena wizyta to koszt 200 zł.
 
Hej:)
Olasec zanim ona zacznie chodzic to jeszcze czasu trzeba:) a zabki dolne jej wyszły jak miałą 4,5 miesiaca wiec dla mnie to było wielkie zaskoczenie jak zaczeła płakać z raczka w buzi ja smaruje jej dziasełka mascia a tam ostry zabek juz przebity:)na drugi dzien wyszedł drugi.I bardzo szybko wyszedł cały bo w tydzien już miała całego na wierzchu.

Dzis sobie zasponsorowałam zabawe z Lenka o 24:) zasneła o 23,o 24 dałam jej jesc i szłam butelke umyć która mi pozniej spadła ze stolika i przy okazji spadła szklana butelka na podłoge....także tego...mała wstała gotowa do zabawy:) i do 1.30 spała jak ptak na gałęzi...
 
Hej dziewczyny

Witam wszystkie nowe mamy Aniolkow,trzymajcie sie kochane i zostancie z nami,swiatelka dla aniolkow(*)


Jestem,podczytuje,ale czasu zwykle brak na odpisanie.Po pracy czeka zawsze cala masa rzeczy do ogarniecia.Praca super,atmosfera fajna,wszyscy mowia sobie po imieniu,nie ma szefie,szefowo,jestem bardzo zadowolona.Mam nadzieje,ze po tych 3 miesiacach przedluza mi umowe.Z drugiej strony myslalam,ze do tej pory bede juz w ciazy,teraz ta praca i nie wiem co robic.Ech.:confused:

Wiecie moja bratowa,ta z ktora razem bylysmy w ciazy ,urodzila w poniedzialek chlopca, duzy, 4740 i 60cm,wiec miala cesarke.Ucieszylam sie,ale musze tez przyznac,ze czulam ogromny zal,jakas zazdrosc,ze moje dziecko nie mialo szans aby sie narodzic.Rodzilabym za jakies 2 tygodnie,mam wrazenie,ze zawsze patrzac na niego bede miala w glowie moje dziecko.Mieszkaja naprzeciwko nas,brat zadzwonil wczoraj i poszlam.Ryczalam jak glupia,nie potrafilam sie opanowac,doslownie serce mnie bolalo :( Jakie to wszystkie nie sprawiedliwe.
Doskonale Cię rozumiem... Byłam w podobnej sytuacji... Moja kuzynka urodziła w tym terminie kiedy ja miałam rodzić mojego 2 Aniołka... A za 4 dni minie rok od utraty 1.... Ciężki ten listopad.... [emoji20] [emoji20] [emoji20]

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Audi ja niestety nie zaczęłam ćwiczyć. Wstyd mi :-( Michałek jest chory a mnie coś postrzykło w plecy i nie mega boli. Jak tylko dojdziemy do siebie to zaczynam ćwiczyć.

Jak ja poroniłam to kobiet w ciąży wokół mnie było mnóstwo. Przeżywałam strasznie, że mi się nie udaje. Jak kiedyś widziałam mojego sąsiada bawiącego się z synem na kocu to płakałam jak bóbr. Serce myślałam, że mi pęknie z żalu.
 
Witch,właśnie nie miałam regularnych,więc nie wiedziałam co mam myśleć.
Olasec najpierw zadbaj o zdrówko,ćwiczenie to ma być przyjemność podparta motywacją,a nie mordęga za wszelką cenę.

Ja po poronieniu nie ryczałam na widok dziecka tylko kobiet w ciąży.Zresztą jeszcze mi nie przeszło:frown:
 
Witch,właśnie nie miałam regularnych,więc nie wiedziałam co mam myśleć.
Olasec najpierw zadbaj o zdrówko,ćwiczenie to ma być przyjemność podparta motywacją,a nie mordęga za wszelką cenę.

Ja po poronieniu nie ryczałam na widok dziecka tylko kobiet w ciąży.Zresztą jeszcze mi nie przeszło:frown:
Dokładnie tak... Nie widok tego maleństwa był i jest dla mnie ciężki tylko fakt tego że moja kuzynka w tej ciszy była... Że inne kobiety w otoczeniu są w ciąży....

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Audi ja ćwiczę co drugi dzień skalpel Chodakowskiej, czyli juz trzy treningi za mną :) mam nadzieje dołożyć killer ale zobaczymy jak wyjdzie :)
 
reklama
A ja już tydzień nie cwiczylam jutro robię abs chodakowskiej plus skalpel 2 wymiary bez zmian i waga też czyli jest ok no ciągle gdzieś jeździmy byliśmy wczoraj u kuzynki dziś u drugiej i tak mija dzień, że nie mam czasu.

Także od jutra walczę razem z Wami sorrki ,że nie piszę, ale mam napięty plan ostatnio ;)
 
Do góry