reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Gabi bombek szkoda ale ogolnie to sie usmialam z tej historii:-)cos w tym jest z tym zwalaniem winy bo mojego M nawet jak zab boli to to jest moja wina:rofl2:
Kasiekkm marzenie o Nowej Zelandii chetnie bym zamienila na mozliwosc urodzenia zdrowego dzidziusia:tak::tak::tak:
Pixelko sliczna kobietka,super,ze juz tak szybko wiesz i mozesz do brzusia po imieniu mowic:-):-):-)
 
reklama
Ja tez nieznoszę tej bieganiny,ludzie sie rozpychają i wogóle.....:wściekła/y:....
ale cieszę się ze mam juz to za soba.....częsc prezentów miałam juz wczesniej...ale jakoś na resztę pomysłów zbrakło.......wogóle masakra z wymyślaniem....
No tak Wróbelek....za rok to i Wy bedziecie "chowac" podarki......
 
Mam nadzieje ze bedziemy mogli chowac
Ja kuzynki dziecia kupilam zestawy pisaki, kredki itd a siory malemu papcie pieski i kregle pluszaki, a rodzica i tescia po bialym regionalnym winku i to juz............ nikomu wiecej nie kupujemy..............
 
madzikT witam:-)
ja tez jestem tu od niedawna,dziewczyny bardzo mi pomogly,nikt nie zrozumie Cie lepiej jak ktos kto przezyl to samo:-(
zagladaj jak najczesciej i zyczmy sobie nawzajem suwaczkow jak najszybciej:tak:
 
Wonka u mnie ok tylko martwie sie bo mam biegunke, ale to raczej od mleka (zawsze po mleku mam biegunke) musze gina poprosic o wapn
 
MadzikT sorki ja Cie nie widzialam ale witam serdecznie Pisz jak najwiecej o wszystkim co Ci tam na sercu czy tez na watrobie lezy.................
 
Agnieszko czesc kochana:-)widze ze samopoczucie juz lepsze chyba??
lubie myslec o Tobie jako o radosnej osobie takiej jak na zdjeciu:tak::tak::tak:
 
Heh.....ja mam pięcioro dzieci do obkupienia......brat z bratową ,M i rodzice.....
(lalka,gra,puzle,zestaw mebelek,kotek interaktywny,ozdoby do włosów,autko....
M kupiłam model samochodu....na allegro.,bratu zestaw do kawy..a rodzicom telefon bezprzewodowy)............mam nadzieję ze bedzie ok...bo naprawde zabrakło mi pomysłów.....
Wonka....no ja ostatnio niezbyt "wesoła"....ale staram sie bo wiem ze niektórzy mają "gorzej" a wiecznie sie uzalam nad sobą....
Wróbelek...ja tez mam po mleku takie sensacje......

Zmykam zaraz bo M z pracy wróci.....rozwalił sobie dziś na pile kciuka ...biedaczek...dobrze ze nie obciął..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie no pomysly ekstra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cale szczescie ze u nas tak malo dzieci wsrod rodzenstwa brat jeszcze nie ma zamiaru miec a siora cgyba rozstanie sie z mezem (palante) wiec chyba na razie nie bedzie miec wiecej A ja mam nadzieje na 3 dzieci ale M chce jedno .............
 
Do góry