reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

dzięki że pytasz :) wczoraj wieczorem była już tak zmęczona i padnięta, że nawet inhalować się dała... bylam z Nią jeszcze u pediatry bo niepokoi mnie nadal ten kaszel, na razie leczymy i siedzimy w domu :/ zobaczymy czy po weekendzie będzie lepiej czy nie... kaszel ma okropny, do tego zaczerwienione lewe ucho, gil po pachy i ogólnie złe samopoczucie... pilnuję tylko żeby piła bo o jedzeniu nie ma mowy, skubnie parę łyżeczek kaszki, wczoraj zjadła serek i trochę prince polo bo to słodycz, który uwielbia :) do noska maść majerankowa, do ucha kropelki, na kaszel kropelki sinecod czy jakoś tak i ogólnie na ucho jeszcze biseptol... podać jej lekarstwa to masakra ale dajemy radę, wyjątkowo się udaje :)

Szybkiego powrotu do zdrowia dla Marysi :)
Oby się biedna nie musiała długo męczyć.
Jakiś antybiotyk macie czy obeszło się bez ?
 
reklama
Masha. ...Nikos też uwielbia Prince Polo :) I ciasteczka Kubuś z żurawiną :)
Zdrówka dla Mani :*

Calineczka Dziekuje ze pytasz :) Synus w końcu doczekał się weekendu i ma mamusie dla siebie ;) Rano obudził mnie glaskaniem po twarzy....uwielbiam to :) Otwieram oczy a On się wtedy uśmiecha :)

Angelstw &&&&&& ogromne

Kwiatuszku jeszcze raz gratuluję :) Cieszcie się sobą :) Jak synuś ma na imię?

Zmykam piec rogaliki na Dzień babci ;) Miłego dnia Dziewczynki :)
 
Calineczka czekam nadal na@ jutro będzie 4dzień... nie wiem samą co mam myśleć, może znowu przez tą torbiel mi się spóźnia@
 
Calineczka czekam nadal na@ jutro będzie 4dzień... nie wiem samą co mam myśleć, może znowu przez tą torbiel mi się spóźnia@
U mnie jakby straszy @ bo póki co to koło @ to nie stało :p zobaczymy jak to w końcu się zakończy. Jak nie dostane do poniedziałku normalnego @ to po pracy lecę na betę. :tak:

A co z tym Twoim torbielem?
 
Ach dziewczyny będę jak ten słoń w ciąży chodzić :-(

Byłam dziś umowiona z położną że zaindukujemy poród przez przebicie pęcherza płodowego. Niestety musiałam przejść przez izbę przyjęć i lekarza żeby dostać się na porodowke a ten niestety swoje wybadal, skurcze na ktg absolutnie nie porodowe, szyjka jeszcz niezgładzona i zaproponował mi patologie.. Oczywiście że się nie zgodziłam no bo Jasiu w domu.
Efekt tego taki że jestem rozczarowana bo nastawilam sie mocno że dziś utulę Lilke, ból głowy mam jak stąd nad morze i do tego skurcze zupełnie nieregularne ale wkurzające tak że budzą mnie co 8-12 minut i spać nie dają.
Jeśli nie urodzę dziś, jutro to w poniedziałek idę na wywołanie...

Szczerze to mam już tak dość że płakać mi się chce...

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ach dziewczyny będę jak ten słoń w ciąży chodzić :-(

Byłam dziś umowiona z położną że zaindukujemy poród przez przebicie pęcherza płodowego. Niestety musiałam przejść przez izbę przyjęć i lekarza żeby dostać się na porodowke a ten niestety swoje wybadal, skurcze na ktg absolutnie nie porodowe, szyjka jeszcz niezgładzona i zaproponował mi patologie.. Oczywiście że się nie zgodziłam no bo Jasiu w domu.
Efekt tego taki że jestem rozczarowana bo nastawilam sie mocno że dziś utulę Lilke, ból głowy mam jak stąd nad morze i do tego skurcze zupełnie nieregularne ale wkurzające tak że budzą mnie co 8-12 minut i spać nie dają.
Jeśli nie urodzę dziś, jutro to w poniedziałek idę na wywołanie...

Szczerze to mam już tak dość że płakać mi się chce...

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom

Kochana w chwilach największego zwątpienia pomyśl o tej małej istotce którą utulisz, ucałujesz jak już urodzisz a zobaczysz jakiego to może dać kopa do dalszej walki :)
Skoro lekarz tak postanowił to widocznie tak musiało być :(
Ty zapewne w duchu swoje pomyślałaś jaki to ten lekarz nie jest co ? :D
Trzymaj się kochana, a jakby się coś działo to dawaj znowu na szpital i zrób jazdę :D
 
Do góry