reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Angelstw, GRATULUJĘ :-) :):-) :):-) :) KOLEJNY CUD :-) :):rofl2: ehhhh...................
Oby już tylko takie wieści tutaj &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Calineczka, szkoda :-( :( ale korzystajcie z przyjemności podczas boboseksów, bo jak dzidzia się pojawi będzie już brak siły i ochoty :-p;-) ;)
 
Hej dziewczynki :-) jak już wiecie Lilcia jest już u mojego boku [emoji1] przyszła na świat siłami natury wczoraj o 10:30 [emoji4] 3405g i 54cm. Jest kopią Jasia [emoji1] poród ekspres [emoji3] na porodówce bylam o 7:30 o 9:30 pełne rozwarcie i 10:30 tuliłam małą [emoji4] mieliśmy troszke problemow tuz po, bo łożysko nie chciało sie odkleic a jak już poszło to okazało się że blony plodowe sie postrzepily i zostaly w srodku dlatego musieli mnie wyczyścić [emoji52] to nie bylo miłe ale przeżyłam. Poród z pełną ochroną krocza, bez nacięcia, kilka delikatnych pęknięć na których mam po 1 szwie i ogólnie moge skakac jak młoda sarenka [emoji23] a oto i ona [emoji4] ta która sprawiła że osiągnelam pelnie szczęścia [emoji2]
1485150357-aaaaaa.jpeg


Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziekujemy za wszystkie kciuki, wsparcie i modlitwę [emoji2]
 
Angelstw Lili faktycznie wygląda jak Jaś! :-D Widzisz, może i dobrze, że wysłali Cię do domu. Taki ekspresowy poród, super! :-) Myślałam, że Stasia urodziłam szybko, ale Ty zdecydowanie mnie pobiłaś ;-) Ciekawe, co Jaś powie na siostrę... :-) Dużo zdrowia dla Was :-* I snu :-*
 
Hej dziewczynki :-) jak już wiecie Lilcia jest już u mojego boku [emoji1] przyszła na świat siłami natury wczoraj o 10:30 [emoji4] 3405g i 54cm. Jest kopią Jasia [emoji1] poród ekspres [emoji3] na porodówce bylam o 7:30 o 9:30 pełne rozwarcie i 10:30 tuliłam małą [emoji4] mieliśmy troszke problemow tuz po, bo łożysko nie chciało sie odkleic a jak już poszło to okazało się że blony plodowe sie postrzepily i zostaly w srodku dlatego musieli mnie wyczyścić [emoji52] to nie bylo miłe ale przeżyłam. Poród z pełną ochroną krocza, bez nacięcia, kilka delikatnych pęknięć na których mam po 1 szwie i ogólnie moge skakac jak młoda sarenka [emoji23] a oto i ona [emoji4] ta która sprawiła że osiągnelam pelnie szczęścia [emoji2]
1485150357-aaaaaa.jpeg


Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziekujemy za wszystkie kciuki, wsparcie i modlitwę [emoji2]
Jaka ona jest piękna!!!! GRATULACJE!!!

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
angelstw, Mała jest przepiękna :) a poród rewelacja, daj Boże wszystkim Kobietom tak rodzić :)

Gratulacje :* wracajcie szybko do domku, niech Jasio pozna siostrzyczkę :)
 
Angelstw śliczna córeczka jak czytam takie posty to aż łezka się kręci ze komuś się udało gratuluję sZczęśliwego porodu ☺
 
Anglestw przesliczna coreczka[emoji5]

Agatush nawet dobrze,chociaz nie mam zadnych obajwow ,no ale moze za wczesnie,a nie pamietam kiedy wtedy mi sie zaczely[emoji4]
A Ty jak sie czujesz?jakies nowe objawy?kiedy idziesz zobaczyc serduszko?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry