reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Olek też jest z OM z lutego ;-) urodzony w listopadzie. Staś z OM ze stycznia, urodzony w październiku :-) To dobre terminy na ciążę i poród :-) polecam :-)
 
Roxie gratuluję :*
180 osób i tylko 45 tyś?
Mój brat robił wesele na 80 osób (6 lat remu) i wszystko wyniosło ich 40 tyś.
Fakt ze robił w lokalu.

Mój mąż nie może spać .... tak stresuje się weselem....a przecież mamy tylko wstępnie wybrana datę.....nawet nic nie jest załatwione :D ....bo najpierw musimy udać się do banku po kredyt.
Chcielibyśmy się pobrać 18.08.2018 r :)

OneMoreTime Ty Kochana niedawno slubowalas.....mogłabyś mi pokazać jaką miałaś wiązankę ślubną? ;)
 
@nafoczka 21.03.2011 Dorotka, 15.05.2013 Marcin

Misia To strasznie dużo mu wyszło za to wesele. Coś mi po głowie chodzi, że u mnie 7 lat temu za całość wyszło ok 19t-20tys. za 60 osób (w tym sala, opłaty u księdza, autokar z kościoła na salę, suknia, garnitur, obrączki, prezent dla rodziców itp.). Może jeszcze gdzieś mam wyliczenia, to dam Ci znać (albo tylko mi się zdaje, że tyle wyszło :p). No a potem z tego jedzenia i alkoholu, co został była druga impreza - w firmie męża na ok 20-30 osób.
 
reklama
Roxie gratuluję :*
180 osób i tylko 45 tyś?
Mój brat robił wesele na 80 osób (6 lat remu) i wszystko wyniosło ich 40 tyś.
Fakt ze robił w lokalu.

Mój mąż nie może spać .... tak stresuje się weselem....a przecież mamy tylko wstępnie wybrana datę.....nawet nic nie jest załatwione :D ....bo najpierw musimy udać się do banku po kredyt.
Chcielibyśmy się pobrać 18.08.2018 r :)

OneMoreTime Ty Kochana niedawno slubowalas.....mogłabyś mi pokazać jaką miałaś wiązankę ślubną? ;)

Aga wszystko będzie dobrze <3 jesteśmy z Tobą ... daj znać


Misia dziękuję :* tak około nie więcej ale , to dlatego że dużo kupowalismy na hurtowniach i co nam zostało to szło do zwrotu :) mięso i wędliny stół wiejski w większości od teściowej czy na rosół czy warzywa tak samo bo miała dość duże gospodarstwo więc ile miała to dała reszte dokupiliśmy :) roboty było przez 2 dni ale ile zabawy tylko wspominać jak wesoło było :) dziś już się takich wesel nie robi :D
 
Do góry