reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@roki_1991 zrobiłam już wszystkie badania i czekam na wyniki dlatego chcę zacząć starania, a w między czasie Skonsultuje się z lekarzem i dowiem się czy coś potrzebuje na podtrzymanie ciąży, luteine mam brać na pewno. :)

@xszaracodziennosc jak u Ciebie z @? Ruszyło coś? Ja dostałam dziś z samego rana :) już jestem spokojniejsza :p

@kb.karola90 kciuki zacisniete :) na pow o wszystko będzie dobrze :*

nie ma nadal.. czekam
 
reklama
@kb.karola90 doskonale Cię rozumiem ja peenie też zrobiłbym wszystko żeby tylko donosic szczęśliwie ciąże i mam taki plan jak tylko się uda pierwsze trzy miesiące oszczedzam się do granic możliwości i mniej stresu to na pewno :) siedzi mi to w głowie, że mogłam jednak będzie się oszczędzać, mniej schylac i unikać stresu ale czasu nie cofne. Teraz już wiem co robić na przyszłość

@xszaracodziennosc ile dni po spodziewanej @ jesteś?
 
@kb.karola90 doskonale Cię rozumiem ja peenie też zrobiłbym wszystko żeby tylko donosic szczęśliwie ciąże i mam taki plan jak tylko się uda pierwsze trzy miesiące oszczedzam się do granic możliwości i mniej stresu to na pewno :) siedzi mi to w głowie, że mogłam jednak będzie się oszczędzać, mniej schylac i unikać stresu ale czasu nie cofne. Teraz już wiem co robić na przyszłość

@xszaracodziennosc ile dni po spodziewanej @ jesteś?


kalendarz mowi ze w piatek ma byc xD
po poronieniu podobno mozna troche czekac..
 
Dziewczyny co sądzicie żeby do metyli
b6 25mg
B12 1.25 mg
Folian 400 mcg
Dorzucić coś takiego np co drugi dzien
Link do: Kompleks witamin z grupy b aktywowany (activated b-complex) 60kaps. swanson
Slyszalam że ważne jest żeby nie zapominać o suplementacji pozostałych wit z grupy b cholinie itp. Przedstawione witamink i też są metylowane. Wyszlo by mi wtedy folian co drugi dzień w dawce 600mcg b6 37.5mg A b12 1.25mg + 125 mcg ( nie wiem ile to jest mg łącznie :-) rozchodzi się o to że nie wiem czy nie przesadze. Bardziej interesują mnie inne składniki tego komplexu. Z góry dzięki za podpowiedź :rolleyes:
 
Hej dziewczyny mało się udzielam bo jakoś czasu mi brak , martwię się trochę że nie mam jeszcze okresu po tym poronieniu .
A tak z innej beczki , koleżanka która ze mną była na sali podczas 1 poronienia zaszła w ciążę (ona też po poronieniu) obecnie była u gina i ma krwiaka dość mocno krwawi szczególnie podczas wizyty w WC martwi się strasznie że już pozamiatane ...miała któraś z was takie krwawienia?
 
reklama
@kasiula222 kolezanka musi bezwzglednie lezec. Chodzic tylko do toalety. Brac progesteron w duzych dawkach i modlic sie. Owszem, wielu osobom z krwiakami sie udalo. Sama mialam dwa. Tyle, ze daleko od ciazy
 
Do góry