reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

A więc tak dziewczyny dzisiaj obecnie 25 dc. Od owulacji jak można ja tak nazwać czyli od zastrzyku minęło 11 dni. Więc wydaje mi się że za wczesnie zrobilam test a minus tego wszystkiego stawiam na owulacje z prawego jajnika.
Nie nastawilam się na ciążę bo za łatwo by mi poszło.
I zobaczycie że wytrzymam do 6.02. Testów nie kupuje. Jeśli @ nie przyjdzie wtedy będę się martwiła o test :) wszystko wam powiem 7 lutego.
A dzisiaj planuje z moim M miły wieczór.
 
reklama
A więc tak dziewczyny dzisiaj obecnie 25 dc. Od owulacji jak można ja tak nazwać czyli od zastrzyku minęło 11 dni. Więc wydaje mi się że za wczesnie zrobilam test a minus tego wszystkiego stawiam na owulacje z prawego jajnika.
Nie nastawilam się na ciążę bo za łatwo by mi poszło.
I zobaczycie że wytrzymam do 6.02. Testów nie kupuje. Jeśli @ nie przyjdzie wtedy będę się martwiła o test :) wszystko wam powiem 7 lutego.
A dzisiaj planuje z moim M miły wieczór.
Ja teraz otworzyłam Twoje testy na laptopie. Jest kreska jak bum.
 
@Malaga00 bardzo mi przykro. Głowa do góry kochana, przytulam mocno.
@annkow111 witaj wśród nas. Faktycznie długo każą Ci czekać ze staraniami skoro obeszło się bez zabiegu.
@martakratka a co u Ciebie? Jak się macie?
Mamy się świetnie, dziękuję :) Rosniemy i pozdrawiamy wszystkie wirtualne cioteczki :) Która przejęła mój brzuch ??? ;)
 

Załączniki

  • 20190128_181226.jpg
    20190128_181226.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 95
@martakratka mały cudowny. Zakochałam się.
Dziewczynyki powiedzcie proszę, dziś 5dc,dopiero zakupiłam castagnusa, zacząć brać, czy darować sobie I zacząć od przyszłego cyklu (którego mam nadzieję nie do czekam). Mślicie, że może zaszkodzić od 5dc,tzn coś namieszać? Ryzykować czy nie? Nie mam w tym doświadczenia.
 
U mnie coś chyba rusza z @ liczę, że jutto będzie, a jak nie to zrobię betę jak podpowiadacie:) dziś z mężem urzadzilismy sobie wojnę na Śnieżki jak dzieci

@gosia100 pamiętam o Tobie, kciuki zacisniete z całych sil❤️
 
reklama
Kochane witam ponownie te nowe jak i dawne kolezanki , w kwietniu 2018 roku poronilam i od tamtej pory balam sie poruszac temat ale teraz dzieje sie cos dziwnego @ spoznia sie juz 6 dni testy negatywne , nie wiem co sie dzieje cxy ktoras z was tak miala ??? Zastanawiam sie czy jest sens isc na Bete doradzcie prosze bo wariuje
 
Do góry