reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Miruś Ja z wysokim brzuchem urodziłam, nigdy mi nie opadł, ale to nie reguła..
Nie martw się, będzie dobrze, już jesteśna finiszu, bezpieczym finiszu.
Ala, nie dziwię się,że taka lubiana jesteś, nie dziwię.
Wstawię Wam zdjątko z wczoraj chyba, o ile dobrze pamiętam. Już kangurek się wypełnia.
No Selenko rośniesz w oczach nam tu!!
 
Also dostałam antybiotyk UNIDOX. Po zabiegu jestem już 5 dni i tak naprawdę dopiero wczoraj brzuch mnie zaczął boleć. Nie boli jednak cały czas ciągiem tylko te bóle nachodzą i puszczają po kilku minutach. Tak jagby długie skurcze...
 
tak w ogóle to czesc dziewczyny
Mircia Ty to wyglądasz jakbyś miała rodzić nie długo hihi
daję Ci z tydzień,wieeelki ten brzusio:-)
 
Witam:-)

Przeszło godzinę zajęło mi przeczytanie dwudniowych zaległości,niestety mam problem z internetem i do wtorku będzie mnie jeszcze mniej:-(M się zlitował i podłączyl mi służbowego iplusa na wieczór.

Jak mnie nie ma to imprezki są,jak jestem to nie ma nikogo:-(

Agi strasznie mi przykro, ze znowu musiałaś przechodzić przez ten koszmar,ale wierzę że się pozbierasz i będziesz walczyła dalej.Przytulam mocno:tak:

Olunia strasznie się cieszę,przeżyłaś ciężkie chwile wyczekiwania ale nagroda wspaniała,życzę ci spokojnych miesięcy:tak:

Syla będę sie modliła za ciebie i maleństwo,niewyobrażalne jest to co teraz przeżywasz,ale bądz dobrej mysli,jest nas tu tyle że Bóg wysłycha naszych westchnień:tak:Bardzo mocno przytulam.

Also straszne to co piszesz z tym porwaniem,jak dobrze że wszystko się dobrze skończyło:tak:

Kasiek moja droga,przyjdzie pora i na córkę,ale najważniejsze że z małym wszystko w porządku i że ten krwiak się wchłonął.Gratuluję:-)

Selena slicznie wyglądasz w tych ogrodniczkach:tak:

Mirka jesteś następna w kolejce do rozpakowania,właściwie w każdej chwili:-D

Alicja śliczny welon:tak:

Iza30 no gratuluję ll kreseczek ,teraz spokojnie i bez stresów przejdz przez kolejne miesiące,tego ci życzę:tak:

Słodziutka pozdrawiam cieplutko,do kiedy najpózniej wysłać ci kartki,bo na razie wszystkie robię a potem dopiero będę wszystkie naraz wykańczać:-)

AgaAj i wszystkie pozostałe dziewczynki gorąco pozdrawiam:-D:-D:-D:-D:-D:-D

U mnie jako tako ale ostatnio znowu zaczęłam mieć momenty,że płaczę bo mi sie tato przypomina i maluszek.Od połowy cyklu znowu mam śluz podbarwiony krwią i sama już nie wiem co o tym wszystkim mysleć,dobrze że choć plamień nie ma.Do gina mam iśc dopiero po @,miałam nadzieję że już nie przyjdzie ale trzeba się chyba znowu zmierzyć z rzeczywistością.

Popisałam i pewnie nikogo juz nie ma,więc wszystkim wam życzę kolorowych snów.:tak::tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry