reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Edytko jestes
81.gif


My planujemy z mezem pojedzic na motorze po Polsce:-) Pojechac nad morze i na Mazury , potem na Woodstock i takie tam
 
Hej dziewczyny. Dziś dostałam telefon z zakladu pogrzebowego. Dzwonili i mówili żebym odebrała akt zgonu mojej dzidzi i żebym przyszła z tym do nich zakupic trumienke. Czy któraś z Was chowała swojego Aniołka. Zdziwiłam się że sami dzwonią i mówią. Ja nie wiem jak to się odbywa. Czy z księdzem czy tylko hades do grobu rodzinnego. I ile to może kosztować bo ja bez pracy a męża nie ma...
Chce pochować maleństwo jeśli jest taka możliwość ale czy mi wystawi szpital akt zgonu skoro to był tak wczesny etap ciąży???
 
Izu dziękuje. Dzisiaj już naprawdę jest OK. Tyle że czasem po prostu na chwilę człowiek się zamyśla.. czasem traci humor. To normalne. Ważni wtedy są przyjaciele.

Agusia.. z zakładu pogrzebowego dzwonili bo dla nich to niestety czysty biznes..
A jeśli Oni mówili że akt zgonu wystawili (choć naprawdę ciezko mi w to uwierzyc bo naprawdę była to wczesna ciąża a przecież tyle słyszy się że to nie dziecko tylko np. płód) to może wystawili a Oni mają często "przecieki" bo dla nich jak pisałam to interes...
Zadzwoń do szpitala jutro rano i się dowiedz. Nie wiem.. ale jak jest akt zgonu to chyba ZUS zwraca za pogrzeb? Choć mogę się mylić i naprawdę nie wiem jak to jest w tak wczesnej ciąży..
 
reklama
No tak najppierw pojdę do szpitala bo ten facet mówił ze to lekarze akt wystawili i zebym dziecko zameldowała i wymeldowała i dopiero do nich wiec to nie zaklad wypisał akt. A jeśli lekarze wypisali to chyba to nie jest jakaś podpucha ??? Boje się naprawde...
 
Do góry