reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
ja mialam robione usg powtórne aby sprawdzic jeszcze raz podejrzenia mojego gina na innym aparacie... nastepnego dnia mialam zabieg. Wiec nie bylo potrzeby robienia kolejnego - 3go z rzędu usg...
 
Agusia, trzymam kciuki, jestem z Tobą.
Gloria(*) dla Twojego aniołka.
Miroslawa czekamy na Twojego maluszka.
Pozdrawiam Was wszystkie i miłego dnia życzę.
 
Nadrobiłam zaległości nie było mnie dwa dni a tu taka imprezka.
Szafirku wszystkiego naj.
015.gif

Witam nowe dziewczyny a dla waszych aniołków (*)(*)(*)
Gloria nie martw się przed zabiegiem jeszcze raz zrobią Tobie usg dla pewności a do szpitala weź to co mówiły dziewczyny.
Koti mam nadzieję, że urządzasz dzisiaj wieczór panieński bo ja się wpraszam i szykuję prezent.
Czekam i czekam na wieści o rozpakowaniu się i nic - chyba maluszki czekają na prawdziwą wiosnę
Agusia trzymaj się dzisiaj życzę Tobie odwagi i jestem z Tobą myślami.
Pozostałe dziewczyny gorąco i słonecznie pozdrawiam mimo szarości za oknem. A na dobry początek dnia kawał jaki mój M. przyniósł z pracy.
Czy wiecie w jaki sposób można się kochać na byka? Nie? Już tłumaczę. Mąż z żoną kocha się od tyłu na tzw. pieska nagle przygważdża żonę do podłoża i mówi, że to ulubiona pozycja jego sekretarki - jak wytrzyma na żonie 9 sekund to niezły z niego kowboj.;-)
 
reklama
Tylko sie przywitam,,,bo mam diizś złoma a nie komputer i znów bedzię łączyć w jednego posta....... buuuuuuuuuuuGloria trzymaj się,,Anetka ty też,,,,,,,,,,,,,,,,,,dziewczynki pozdrawiam i nie pisze bo znów bedzie żle się czytać,,ale bede podczytywać,,, buziolki....Adrianek wyłaż,hehehe,, MORDOKLEJKa, TY swojego tez pogoń,,,heh ciotki czekaja,,,Słodziutka,SELAENKA,,,buziol
 
Do góry