reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Czesc Dziewczynki!!!!
Ząbek przestał bolec chyba skutecznie go zatrułam
Bylismy dzisiaj w IKEI :-) kupilismy mnóstwo rzeczy i tez lżejsi jesteśmy o kilka dobrych stówek hi hi
 
reklama
Hej dziewczyny.
Chciałabym powiedzieć, że koszmar za mną, ale niestety.......
Po pogrzebie mojej Kruszynki czuję się jeszcze gorzej. Widok trumienki i tego jak ją zasypują stoi mi przed oczmi cały czas. Nie wiem ja się pozbierać do kupy:-:)-:)-(
Do tego sprawa mojego meża już w środe. Tak bardzo się boje wyroku. Jestem z tymi tragediami całkowicie sama. Mam Tylko WAS... a bardzo potrzebuję tego by mnie ktoś przytulił:wściekła/y:
 
dziewczyny!

ja tylko na chwile-nadal 2w1- ale chyba cos sie zaczyna krecic...od wczoraj mam jakies dziwne skurecze i napinania brzuch wiec kto wie moze niedługo bede was zachwycac zdjeciami mojego niunka....

uciekam bo naprawde wymeczyły mnie ostatnie 24 godziny...

buzki
 
Hej dziewczyny.
Chciałabym powiedzieć, że koszmar za mną, ale niestety.......
Po pogrzebie mojej Kruszynki czuję się jeszcze gorzej. Widok trumienki i tego jak ją zasypują stoi mi przed oczmi cały czas. Nie wiem ja się pozbierać do kupy:-:)-:)-(
Do tego sprawa mojego meża już w środe. Tak bardzo się boje wyroku. Jestem z tymi tragediami całkowicie sama. Mam Tylko WAS... a bardzo potrzebuję tego by mnie ktoś przytulił:wściekła/y:

kochana tule Cie bardzo mocno :(
 
ja tylko na chwilunię - później będę na dłużej.

Agusia5.... przytulam jak mogę za całych sił!!!! Płacz jeśli tego potrzebujesz! Pamiętaj ze wszystkim możesz przyjść do nas.

Agatko T dziękuje!!! Buziaczki dla Ciebie i dzieci!

Zmykam będę później

Pozdrawiam wszystkie
 
Agusia....bardzo mocno Cię tulę,niestety tylko wirtualnie ,wiem kochana co czujesz ja widok trumienki mam do dziś przed oczami,niestety troche to jeszcze potrwa...zanim nauczysz się z Tym zyc....ale powiem Ci ze za jakis czas spojrzysz na to nieco inaczej....zawsze mozesz isc i zapalić lampkę swojemu Aniołkowi,porozmawiac....niestety nie kazda z nas moze to uczynic.....Tulę Cię naprawde cieplutko,z czasem bedzie lzej i pamiętaj,że my tu zawsze jestesmy gotowe Cię wesprzec i wysłuchac.....
Mordoklejko.....no to czekamy na wiesci.....szybkiego i sprawnego rozwiązania.....ciekawe która z Was bedzie "pierwsza",Ty czy Mirka....
Pixelka...no teraz to jest ładniusi juz brzusio....
Selenko.....ano rozłożyło mnie i to okropnie ale dziś juz trochę lepiej...dziękuję...
Edytko...mi tez Was brakuje gdy nie mogę byc na bb...ale niestety brak sił i gorączka z bólem nie pozwoliły......mam nadzieję kochana ze Twoje smutki juz sobie poszły w siną dal.....
Wróbelek...nie forsuj się tak....więcej odpoczynku,trzymam kciuki za tą tajemniczą sprawę....
Gabi...kochana nie zamartwiaj się tak bardzo,choć wiem ze łatwo mi się mówi...juz tyle Wam się udało przetrwac...bedzie dobrze ja mocno w to wierze....głowa do góry...a Synus tez pewnie wróci do swojej "normalności"...tulę....
Angelko....dobrze ze ząb przestał boleć...ale może warto się przejsc do dentysty,,..buuu....;-)
Agnieszko....dziękuję za zyczonka na n-k.....
Koti...czekamy na fotki...męzatko........

Also,Allaa,Aga Ir,Ola,Ona,Agi,Haniu,Scarlet,Cyniczna,Niusia,Mała,Dlaczegotak,
Anesto,Jezyk,Malalena,Marlenko,Pyzunia,Szafirek,Kinguś,Karola,Alicja,Alutka,
Anetka,Agusia,Magdalenka,Dilajla,Enka,Beti,.....i wszystkie nie wymienione kochane dziewczynki pozdrawiam......i zyczę miłego wieczoru....
 
Hej dziewczyny.
Chciałabym powiedzieć, że koszmar za mną, ale niestety.......
Po pogrzebie mojej Kruszynki czuję się jeszcze gorzej. Widok trumienki i tego jak ją zasypują stoi mi przed oczmi cały czas. Nie wiem ja się pozbierać do kupy:-:)-:)-(
Do tego sprawa mojego meża już w środe. Tak bardzo się boje wyroku. Jestem z tymi tragediami całkowicie sama. Mam Tylko WAS... a bardzo potrzebuję tego by mnie ktoś przytulił:wściekła/y:

Agusiu jestem z tobą, trzymam kciuki aby wszystko ułożyło się po twojej myśli

[*] 02.07.08
[*] 22.02.09
 
Ostatnia edycja:
Już jestem

Gabi kochana cieszę się że wróciłaś już do domku. I że było ładnie i czysto. Może mąż przemyślał kilka spraw.. Niech Wam teraz wszystko już idzie z górki a co do Mikołajka.. "sprowadzisz Go na ziemię ":-p:-D
Napewno wszystko będzie dobrze. Nic nie zaniedbałaś. Nie dobieraj sobie kochana wszystkiego tak do głowki..

Asiu(angelko) nio to suipel że ząbal już nie boli ale jak pisze AJ udaj się jednak do dentysty.

Andzi gratuluję 6 miesiąca.. ale fajowo. I jak film godny polecenia? Zobacz na mail :-p:rofl2:
Mam nadzieję że uda Ci się zachować bez choróbska!!!!

Pixelka(Aniu) brzuszek już faktczynie widoczny! Super. Ale dalej nie napisałaś mi jak Wika :dry:

Madziu(modroklejko) wow mówisz że coś zaczęło się dziać. Więc "małego darcia a dużego rozwarcia" Ci życzę!! Buziaczki i pocałuj po narodzinach małego Juniorka od e-cioci Edytki.. od wszystkich nas.

Mikuś a Wy jak się trzymacie?

wróbelek ależ miałaś dzisiaj zabiegany dzień... i jak tam własnie tajemnicza sprawa???
 
A o oto pare zdjątek z naszego M!!
Kochane ale ze mnie ciemnota. Szwagros pokazał że wejścia dwa usb mam z przodu kompa i nie musze nic w tyle robić :zawstydzona/y: i żadnego kabelka nie trza by przedlużać.. stąd zdjęcia.. :tak::-D
Ale człowiek jest ciemny :sorry2:

Póki co pokój gościnny. Saloon inaczej mówiąc.
Pierwsze zdjecie wejście do pokoju i po lewej stronie struktura z "lampami - Oczami"tylko dól jest gdzie są panele, Nie umiem obrócić wysyłając zdjecie.. i u góry są "oczy"
A później wizja z prawej.. na półce 3 aniołki..
 
reklama
Do góry