reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Tak piszecie o tym ze mężowie czy tez partnerzy są daleko od domu. My jesteśmy 3 lata po ślubie w tym juz dwa lata Piotrek pracuje daleko ode mnie. Teraz ma do pracy 200 km ale od przyszłego tygodnia bedzie jeździł za Lublin czyli 400 km. Patryka strzeliliśmy za pierwszym razem gdy stwierdziliśmy ze jesteśmy gotowi na bebiko. Teraz z powodu tego ze on daleko trudniej nam bylo. Teraz w udanym cyklu owulacja przypadła mi w rocznice ślubu nasza 3 (26 lipca) i mówiliśmy jak juz sie udało ze to taki prezent dla nas ze wytrzymujemy ze sobą.

Ilonka jak juz podjęłaś decyzję ze bedziesz robić prawko szybko leć sie zapisywać! Ja od 7 lat chodzę się zapisywać i trafić nie umiem
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ilona! Wez przestan sie zastanawiac czy nie za wczesnie - o tym bylo myslec zanim, jesli juz koniecznie musialas sie zamartwiac. Teraz nie ma co sie zastanawiac, troche optymizmu, garsc radosci, przyprawic nadzieja i patrzec jak buzuje zycie. A ze jesc Ci sie chce? To jedz! Potem bedziesz spala to nie bedzie czasu na jedzenie. Kregoslup boli bo wiazadla sie luzuja - taki urok ciazy.
 
Robaczki mam pytanko, ile po braniu luteiny dostałyście okres, ja ją aplikuje w dość dużych dawkach od soboty i jakoś cioci nie widać, a muszę ją dostać, żeby wciągnąć hormony na te torbiele. 20 września mam iść do lekarza i wtedy mi powie ile dokładnie i gdzie mam te cholerstwa i czy urosły czy się wchłoniają....może luteina na mnie już nie działa...dzięki za informacje i życzę miłej nocki:*
 
Kłaczek to żeś mnie rozwaliła !!!!!!!!!
Bunny- także wiesz jak ja sie czuje samotnie z małym !!!! My juz przed ślubem w sumie ciągle osobno, !!!!! dobrze ze po ślubie mieszkaliśmy razem bo chyba byśmy tego Jaśka nie zmajstrowali haha!!!!!!!!!!!
Ja od czerwca juz ide sie zapisać i tez dojść nie mogę,,,,, !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:szok:
Bella zjadłabym ogórkowej mmmmmniam .....:)
Agniesia - dziękuję :*****

Agniesia zalezy ile masz brac bo sie chyba bierze od5 do 10dni a potem odstawia i sie czeka na @
 
Ostatnia edycja:
Ilona1990 Ilonka gratuluję, głowa do góry, ty wiesz ile dziewczyn chciało by być na twoim miejscu:)

kłaczku :-D:-Dno niestety taka kolej rzeczy:)

as teraz kolej na ciebie, czekamy na dwie piękne krechy:)

kobietka też uważam jak dziewczyny, że twoje zdrowie i komfort psychiczny jest najważniejszy

nie odzywam się, bo padam na ryjek po pracy, czy któraś was słyszała, żeby w 6-latkach mieć 40 dzieci:szok::szok: a ja to muszę ogarnąć, z czego 15 znam bardzo dobrze bo prowadzę ich od 2 lat a reszta jest nowa, mówię wam masakra, niby nie jestem sama, z ciężarną koleżanką czyli jakby sama, więc jak wracam z pracy to nawet gadać mi się nie chcę,
 
są 2 kreski... coś mnie podkusiło, poszłam znów po test....... 3 osrtatnie były negatywne... ale jak dzisiaj zaczęłam jeść, jeść!! to wiedziałam że coś nie halo... ten sen ostatni....... są 2... 1 bledsza ale bardzo wyrazna....... boję się!! boję się jak cholera!!!!

licencjat w tym roku....... ślub w kwietniu....... Boże co my zrobiliśmy.......... dziewczyny okres był 27 lipca... jak to się liczy, wyliczcie ile to będzie... jestem w szoku!

Aaaaaaaaa! Laska, gratulacje!!! Ale numer! Super!

Nie zagladam tutaj czesto, bo boje sie, ze znowu przeczytam o straconej ciazy, a to mnie strasznie stresuje, ale Malinkaizi dala cynk, ze tu dobre wiadomosci sa :-)
I slyszalam, ze karollcia urodzila. Miod na moje serce :-)

Za kazda w dwupaku trzymam kciuki i za starajace sie tez :-) bo chcialabym oddac troche moich mdlosci, bleee
 
Ilonka24 przydałoby się jakieś małe podsumowanie, ile nas jeszcze w kolejce do dwóch kresek;-) no bo przecież kiedyś w końcu nasza kolej przyjść MUSI!!!

Ilona1990 dbaj o siebie i nie fiksuj, bo Cię szybko na ziemię sprowadzimy:-) Mam tylko jedno pytanko, czy to przypadkiem nie jest efekt Waszego godzenia???;-)

As szybko nam tu fotke z dwoma kreskami i to bez zadnego ale. Innych wieści nie przyjmujemy.

Kobietka dobra decyzja, tak trzymaj. Widać to nie było Twoje miejsce.

Słodkich snów Kobitki.
 
reklama
Bella85 -ja też z 27 lipca rocznik 82

Ilona1990 - gratulacje będzie dobrze nie bój sie. niektóre dziewczyny po poronieniu nawet nie doczekały piewrszej @. Ciesz sie ze się udało i nie masz problemów z zafasolkowaniem
aga_cina - a jak ty się czujesz?
 
Do góry