reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
kto teraz testuje ???????????????????????????
Niby ja, miałam czekać do soboty, ale test As mnie rozwalił i mięknę :-p

As76 - gratulacje :tak:
Ilona1990 - Tobie też :tak:
EwelinaK26 - gratuluję Synka, chłopy to się Ciebie trzymają :tak:
Karolcia81 - gratuluję serduszka, bo nie gratulowałam jeszcze :tak:
Anetha - Tobie też wszystkiego dobrego :tak:
 
Kiedyś, zanim zaszłam w ciążę, słyszałam opinię, że w ciąży lepiej nie brać witamin, bo rodzą się duże dzieci. Wczoraj, to samo powiedziała mi mama, której koleżanki córka niby po witaminach urodziła duże dziecko. A np. moja szwagierka wogóle nie brała witamin, a i tak urodziła córkę 3800g....
Co o tym myślicie? bo ja biorę witaminki cały czas i jakoś nie mam zamiary przestać...
Kiedys tez taką opinię słyszałam, ciężko mi powiedzieć, czy to prawda czy nie. moim zdaniem, czy bierzemy witaminy czy nie to dzieciątko i tak wszystko zabiera z naszych zasobów, więc niorąc witaminki robimy to tez dla siebie, żeby ne miec wszystkich zębów zesutych, wypadających włosów, brzydkiej cery i anemii. Myslę, ze witaminki są wazne jak się nie ma dostępu codziennie do dużej ilosci owoców i warzyw

Kochane ,ja nie wierzę ...:szok::szok::szok:
Napiszę tylko tyle -LEKARZ MÓWIŁ, ŻE MAM CYKLE BEZOWULACYJNE i muszę się leczyć ,a tymczasem.....:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
:-):-):-):-):-) wiesz, czasem jakis pęcherzyk się przytrafi nawet jak ogólnie brak owulki, po prostu dobrze wcelowaliscie.
Myslę, ze ta wasza pielrzymka się do tego przyczyniła;-)
Gratuluję z całego serca!!!!!
 
Lilijanna- TY tutaj sikaj szybko, jak pisze Belle dobra passa, wiec korzystaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czekamy teraz na Twoje II kreseczki kochana !!!!!!!! No przeciez chcesz być BERKIEM- juz nie powiesz ze nie :p hihiiihihihi
 
Chcę robić test jak A. będę mieć pod ręką, chcę by On pierwszy zobaczył, a niestety widzieć będziemy się dopiero w piątek wieczorem, więc jak będę sikać to w piątek rano, ale i tak nic nie powiem do wieczora :-p Albo w sobotę rano, póki co staram się nie nakręcać, a posty Ilony24 działają na mnie jak motor ;-)
 
Lilijanna- ja mogę takich postów pisać dużo wiecej aby Cię przekonać do wcześniejszego sikańca :p:p przypomnij jestes juz po terminie ???????????
Kobito do piątku to nas tu skręci !!!!!! bo po dupsku dostaniesz i tyle ........ hihihi :)))))
 
reklama
Do góry