reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Bunny - ja po zabiegach krwawiłam tylko jeden dzień. Musisz wziąć pod uwagę, że to krwawienie pochodzi tylko z resztek endometrium, które praktycznie w całości zostało usunięte podczas zabiegu i ewentualnych ranek spowodowanych narzędziami chirurgicznymi. Podczas @ złuszcza się całe a w tym przypadku prawie nic z niego nie zostało. Okres możesz dostać po 4 a nawet 6 lub 8 tygodniach. Zależy jak szybko twój organizm powróci do normy i jak szybko odbuduje endometrium. To tyle wykładu. Myślę, że pomogłam.
Doczytałam, żeś biegała z małym. Chcesz w pupę?

As - kciuki zaciśnięte &&&. Musi być dobrze do jasnej anielki!

Czarna - ale od przybytku głowa nie boli :-D

Mycha - każda z nas ma podobne odczucia. Nie wiadomo jednak, czy wina nie leży po stronie naszych mężów. Ja na przykład mam dziecko z pierwszym mężem a z drugim mamy kłopoty. Ja mam cykle regularne i zachodzę w ciążę tylko wtedy gdy mój M bierze leki na polepszenie parametrów nasienia. Teraz badaliśmy kariotypy. Za miesiąc dowiemy się czy coś nie gra i u kogo. Nasi mężowie zresztą, wcale nie mają ochoty wymieniać nas na lepszy model. Czasami można spróbować się leczyć, można próbować in vitro, zostaje jeszcze adopcja a mój M na przykład stwierdził, że najwyżej nie będzie miał potomstwa i widać tak miało być. Teraz dla ciebie to trudne ale uszy do góry.
 
reklama
Witam
Wczoraj wieczorem w sklepie mięsnym przeżyłam traume, stała przedemna kobieta z chyba 2 miesiecznym dzieckiem, jak weszłam i popatrzyłam na to dziecko to nawet sie usmiechnełam ale po chwili był koszmar co sie ze mna zaczelo dziac to masakra, oczy sie napełniły łzami modliłam sie tylko żeby nie rozbeczec sie tam na srodku, probowałam wzrok gdzie indziej kierowac a serce i gardło to mnie tak sciskalo ze starałm sie być twarad ale było trudno dobrze ze był moj maz ze mna i w razie czego patrzyłąm tylko kiedy do niego kiwanc reka zeby sam kupil rzeczy a ja w razie czego bym wyszła ze sklepu ale jakos dotrwałam do konca ale masakra mowie wam potem sie zastanawiałm na tym i sobie o sobie pomyslałam ale głupia kobieta ze mnie jest i tyle.
A tak to jako tako leci czas dzis 28 dc czekam na @ az przylezie w poniedzialek chyba ze sie znowu przesunie, staram sie nie szukac objawów i zajmowac czyms, ale jest to trudne brzuch jakos lekko mnie boli, piersi sa wrazliwe jest mokro wilgotno i czuje jak wszytsko jest rozpulchnione i mieciutkie, nawet dzis miałam jakies lkkie mdłości, kawy nie pije jakos ochoty nie mam, no i czesto siusiam ale nie wiem czy przez to ze pije herbate czy ze jest troszke zimno ale siedze w ciepłym, ale nie wkrecam sie żeby nie zwariowac bo potem znowu bede ryczała ze dwa dni nie wiem czy ja juz sama doszukuje sie objawów czy one same wystepuja albo zwyczajnie sa to obajwy zbliżającej sie @, dobrze że jutro jest piatek w weekend jakos zapomne na chwile o tym wszytskim zajme sie czym innym zawsze jest tak na weekend takze czekam do poniedziałku albo kilka dni jeszcze po 26 bo moze sie przesunie bo byłam przeziebiona i tyle boze dlaczego to wszystko jest takie trudne i ciezkie:-(
Ilona1990 moze powinnas pojsc do lekarza nie bedziesz sie denerwowac trzymam kciuki i ściskam mocno
AS a ty sobie usiadz na tyłeczku juz i nie lataj tyle odpoczywaj kobieto nie warto sie poswiecac, wiem cos o tym bo sama przez to przechodziłam i teraz załuję jak cholera
 
Ostatnia edycja:
Witam się .
Plamienie ustąpiło całkowicie,ale ból brzucha nie i nawet Nospa specjalnie nie działa.
Dzwoniłam do gina i teraz stawia na pęcherz :baffled::baffled::baffled:.
Mam jeszcze dziś zrobić badanie ogólne moczu ,ale chyba trafił,bo jak przemyślałam temat to ostatnio przy zapaleniu pęcherza miałam właśnie takie objawy. :-:)-(
Dobra spadam.Będę później.
 
Jutro idę do gina po skierowanie na badania... zrobię morfologię, ASPAT i ALAT i BHCG.... ale ta ginekolożka jest do dupy... ale powiem żeby zrobiła usg... może cos zobaczy... gorzej jak nie!! wpadnę w panikę!!!! dziś też nie wytrzymałam i poszłam rano na betę... trudno... 35 zł....jutro wyniki.... dziewczyny trzymajcie kciuki kurna zeby ta beta była megaa piękna!!!

póki co biorę sobie dupka, no-spę i witaminki!

As żebys miała rację... podleczysz pęcherz i będzie ok...
Ania 2403 ja tak mam jak widzę bliznieta....:( musimy dać radę jakoś...
czytam post mychy... i nie rozumiem jak to jest z tą betą?? jesli beta rośnie to ciąża pozamaciczna???
ogólnie która się na tym zna...? jak ja miałam betę w piatek 426 to ile powinnam mieć z dzisiaj?? jak to sie liczy?!
 
Ostatnia edycja:
Ilonka betę liczysz tak ,że powinna przyrosnąć w ciągu 3 dni 100%i potem to przemnażasz przez ilość dni.
U mnie gin powiedział,że beta rośnie bardzo szybko i bardzo ładnie co świadczy ,że dzieciątko jest silne i ma wolę walki o życie :-D:-D
U mnie w czwartek była 778 a w sobotę 1526 ,więc w krótszym czasie prawie 100%.
Norma to 75 % powinna być w takim czasie.
Jak w piątek miałaś 426 to po 3 dniach powinnaś mieć ok 900i za kolejne 3 dni ok 1800 .Tak to się liczy.:tak::tak:
Ja wierzę w Twoją fasolkę :tak::tak:
W ciąży pozamacicznej Beta rośnie do pewnego momentu we wczesnej ciąży prawidłowo ,a potem przestaje przyrastać tak szybko ,bo nie ma jak się prawidłowo rozwijać ciąża ,gdy nie jest w macicy.:sorry::sorry:
U mnie beta kosztuje 50 zł.
 
W prawidłowej ciąży poziom HCG wzrasta przynajmniej o 66 % w ciągu 48 godzin i o 114 % w
ciągu 72 godzin. Im ciąża starsza tym wzrost stężenia HCG wolniejszy i w przedziale 1200
mIU/ml-6000 mIU/ml poziom HCG podwaja się średnio w czasie 96 godzin (4 dni), a dla stężeń
przekraczających 6000 mIU/ml ten czas może być jeszcze dłuższy. Przy HCG przekraczającym
6000 mIU/ml lepszą informację o stanie i umiejscowieniu ciąży daje USG.
--

Ilona Ty miałaś usg robione?Nie pamiętam...Jesli tak to co powiedział lekarz.

U mnie beta kosztuje 20z groszami.
 
hej dziewczynki

As wypoczywaj kobitko, na zapalenie pecherza pij duzo soku z żurawiny.



Pamietacie jak pisałam, ze nie myje jednego okna bo są tam odbite rączki Filipka?
wczoraj umyłam to okno:zawstydzona/y: oj ciezko było, miałam wyrzuty sumienia....
a okno było tak brudne, że szok.....

Zobacz załącznik 392679 a to dłoń mojego synusia....
 
Ilonka, jak beta slabo przyrasta to ciaza pozamaciczna. Zawrotami glowy sie nie przejmuj, bo ja je mam caly czas od 4 tygodnia ciazy. A wczoraj zaliczylam pierwszego pawia :eek: zneca sie to moje dziecko nad mamusia, ale przezyje, oby zdrowo sie rozwijalo i nic na koniec nie nawiwijalo :-)

Wczoraj wieczorem sie poryczalam, na nk kolezanka wstawila zdjecie coreczki swoich znajomych, mala ma niespelna 2 miesiace, uszkodzona watrobe, neuroblastomie (czy jak to sie tam pisze) i zaczela w poniedzialek chemie. Badaja teraz czy rak zlosliwy czy nie. Czemu takie rzeczy dzieja sie malym dzieciaczkom?
 
reklama
Do góry