reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

reklama
Ja miałam praktyki 2 razy w tygodniu na kuchni ... jak sie dowiedzieli miałam luz . ( instruktor pytał czy mam siłe zetrzeć podłogę , i za to że starłam dostawałam dwie 5 hehe :-D , o podnoszeniu krzesła na sali nie było mowy , co dopiero o garach ) I praktyka zdana na bardzodobry :-)
 
ja bym nie umiala w tak mlodym wieku zajac sie maluchem, podziwiam

jeżeli się chce to to nie jest nic trudnego ;) gorzej jak niektóre moje dzieciate koleżanki robią tak, że dziecko mają tylko na zdjęciu, a w rzeczywistości dzieckiem zajmują się babcie i ciocie, a "mamusie" sobie latają na imprezy i do koleżanek na noc.. :no:
 
Dominisia owszem na impreze można isc ale nie co sobote ;-) tez mam pare takich znajomych i nie wiem jak tam mozna robic.
Jokka ja w ciąży tez myslalam ze nie dam rady, ale jak sie zobaczy dziecko to wszystko sie zmienia ;)
 
Czesc dziewczyny ja tak sobie was czytam i mam pytanie Dominisia123 jak to masz nakaz przez kuratora skonczyc zaocznie L.O ? przecierz niema takiego prawa zeby nakazac Ci uczyc sie po gimnazjum, bo gimnazjum jest obowiązkowe ale nie szkoła średnia. Po pierwsze a po drugie co za dyrektor tak Cie potraktował ze w ciąży niemasz prawa chodzic do normalnego technikum, żarty jakes! przecierz mozna normalnie skarge na niego złożyc i opinie wyrobic moment! Masakra jakas. I jeszcze do Jokkaa niektore kobiety niemaja czegos takiego jak instynkt macierzynski, mam kolezanke co wyszła za mąż i cała rodzina nalegała na nich ze czas na dziecko i urodziła to dziecko porod miała masakryczny a instynktu zero mały miał 2 tygodnie a ona pojechała sobie za granice na 2 tyg odpoczoc od dziecka. potem zostawila go wogole babci i pojechala pracowac i wogole bardziej woli imprezowac jak zająć sie rodzina tam. tak ze nie trzeba miec 16, 17 czy 18 lat zeby olac dziecko. ainne mausie jak tylko zobacza malucha to juz swiata poza nim niewidza , tego uczucia nieda sie opisac :) pozdrawiam :happy2:
 
Myśle że tu wiek nie bardzo gra role ;-) Odstawić imprezy , i prosze da sie ;)

I cała młodość w plecy, u mnie jest młoda mamusia która mówi że kocha dziecko ale po tym co widać to słabo bo za facetem płacze co chwile a w domu dziecko same biega bo mamusia się z nim nie bawi. Do macierzyństwa trzeba dorosnąć i gadanie w stylu jakbyś musiał/a to byś dała rade jest lekko mówiąc przereklamowane
 
I cała młodość w plecy, u mnie jest młoda mamusia która mówi że kocha dziecko ale po tym co widać to słabo bo za facetem płacze co chwile a w domu dziecko same biega bo mamusia się z nim nie bawi. Do macierzyństwa trzeba dorosnąć i gadanie w stylu jakbyś musiał/a to byś dała rade jest lekko mówiąc przereklamowane


młodosc czyli balowanie? O czym ty mowisz czlowieku. Nie wszystkich interesuje imprezowanie i chlanie cala mlodosc. Nie oceniaj wszystkich nastolatek na podstawie jednej. NIGDY NIE MOZNA POWIEDZIEC ZE DZIECKO ZNISZCZYLO MLODOSC bo to nie jest prawda. Mam 16 lat i 7 miesiecy prawie 2 miesieczna córke i narzeczonego. I co? Jestem szczesliwa. I mam gdzies opinie innych a zwlaszcza starych nie milych bab ktore same dzieci rodzily jak mialy bo 16 lat.
 
Ja zaszłam pod koniec pierwszej klasy technikum, chodziłam do szkoły do ostatniego miesiąca a teraz jestem w 3 klasie i znowu spodziewam się dziecka i powiem szczerze że podejście kolegów i koleżanek jest beznadziejne, staram się ich olewać ale oni robią wszystko żeby wyżucili mnie ze szkoły bo jest to tzw "dobra szkoła" gdzie chodzą dzieci z "dobrych domów" których jedynym problemem jest odrobić lekcje i spotkać się ze znajomymi czuje się w śród nich jak jakiś wyrzutek bo mam inne priorytety kiedy oni przygotowują się do skzoły ja latam z dziećmi po lekarzach dla niektórych to jest niewyobrażalne i wynaturzone. Chciała bym zobaczyć wszystkie te ułożone laleczki jak same pozachodzą kiedyś w ciąże hehe
 
reklama
Ja też zaszłam w ciążę w liceum, tylko, że w drugiej klasie. wspominam, to jako najgorszy okres;/ ludzie bywają podli, ale cieszę się moim słońcem;)
 
Do góry