reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w wieku 21 lat, jak powiedzieć rodzicom

W pierwszą ciążę zaszłam w wieku 19 lat. Powiedziałam rodzicom na samym początku. Mama się popłakała, tata z powagą powiedział „aleś sobie narobiła”. Mimo że zawsze słyszałam, że będą wściekli jeśli będzie wpadka (wpadka to nie była, ale młody wiek, więc automatycznie każdy tak myśli :p) to bardzo mnie wspierali i byli zainteresowani każdą informacją jak waga i zdjęcie USG.
Jeśli nie wiesz jak zareagują to nie mówiłabym tego w święta. Szkoda sobie psuć atmosferę i się przejmować, bo w pierwszej chwili mogą różnie zareagować, a dopiero później to przemyśleć.

Mój też byli pewni że są za młodzi na dziadków. Nic bardziej mylnego. Chociaż mają siłę aktywnie pobawić się z wnukami :p
Słyszę jak tata rozmawia przez telefon i mówi jak duże są już obie wnuczki
Mama katuje swoje siostry i koleżankę zdjęciami dzieci 😜
Jak nie ma mnie obok to można pomyśleć że to oni są rodzicami

To nie babcia ma być gotowa na bycie babcią tylko ty na bycie mamą. Ona ma się dostosować :D
 
reklama
Moja mama uważa, że powinno się zrobić nie wiadomo jaką karierę, a potem koło 40-45 roku życia urodzić max. 1 dziecko.

Troje to patologia 🤡
Jeszcze u mnie są duże różnice wieku bo 12, 8 i teraz na dniach bobas - ale nadal według niej to świadczy o tym, że jestem głupia i nie umiem się zabezpieczać 🤡
matko, jak czytam Twoje wpisy to myślę czy mamy ta sama mamę 🙄 ja informując o trzecim dziecku, miałam dwa poronienia w między czasie, też usłyszałam, że jestem głupia, nie umiem się zabezpieczać, to na pewno wpadka i jestem patologia 😁 trojka dzieci z jednym chłopem jak Ty ;p
Pierwsze dziecko rodziłam w wieku 21lat i też miałam piekło cała ciąże 🙉
 
Moja mama uważa, że powinno się zrobić nie wiadomo jaką karierę, a potem koło 40-45 roku życia urodzić max. 1 dziecko.

Troje to patologia 🤡
Jeszcze u mnie są duże różnice wieku bo 12, 8 i teraz na dniach bobas - ale nadal według niej to świadczy o tym, że jestem głupia i nie umiem się zabezpieczać 🤡
Chore to u mnie w styczniu 9 będzie miała w czerwcu 7 córka i syn w lutym 3 więc też mam taką małą rozbieżność 😁
 
Do góry