reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Ze Staraczek 2013

Kinia1

Wrześniowa mama '10
Dołączył(a)
4 Marzec 2010
Postów
1 873
Miasto
Doncaster,UK
Zakładam wątek ponieważ, wiem, że większość z nas nie może się odnaleźć na wątkach typowo ciążowych. Mamy stworzoną grupę, ale niestety grupy też jest ciężko zlokalizować. Mam nadzieję, że admini nie obrażą się o kolejny wątek :) I mam nadzieję, że rozrośnie się nie tylko o zafasolkowane dziewczyny z wątku staraczek 2013.
 
reklama
zglaszam sie! ciekawe czy dziewczyna watek przypadnie bardziej do gustu czy grupa. mysle ze watek to fajna sprawa, ale na obie rzeczy nie starczy juz czasu :baffled:
 
Witam:)

Kinia swoja droga super sprawa ten watek:) i chyba lepiej zostac tu niz pisac na pieciu;p poniewaz ladnie mozna podziekowac:) i wogole widzisz suwaczek kolezanki tak przejzyscie:) a grupa nie za bradzo przemawiala za mna;p;p
p.s wlasnie chce przejsc na grupowe w firmie i podobno niemozna byc w ciazy i wejsc do grupy (to znaczy mozna ale kasy sie niedostanie za urodzenie dziecka bo juz w ciazy jestsmy;/ tak sie dowiedzialam...ale dzis bede dzwonic do przedstawiciela grupowego) zoaczymy co powie

Moge sie pochwalic ze od poniedzialku wracam do pracy haha (l4) :):)
 
oo nowy wątek, fajnie :)
Jak samopoczucie? U mnie ok, nie czuję że w ciąży jestem, mam nadzieje, że to źle nie wróży. Z Nadią już miałam mdlości.
miłego dnia ciężaróweczki
 
Anastazi witam serdecznie :)

Suselku może lepiej się sprawdzi niż grupa, tak jak Julka napisała, wszystko widać :)

Julia u mnie jak dołączę od 1 lutego to nie ma karencji, bo to jest jakaś rocznica uruchomienia. To super powrót :) haha ja już l4 ciągnę.

Wikki jA właśnie z Nadią czułam się idealnie, jak nie w ciąży, a teraz mdłości, brak apetytu, bezsenność i zmęczenie ciągłe ;/ Ten maluszek daje od początku popalić :D

Bardzo się cieszę, że wątek przypadł Wam do gustu, tutaj napewno każdy będzie mile widziany :D
 
Wandziu no mam nadzieje ze zawitasz zaa chwile do Nas:)

Za pare dni gdy dziewczyny ktore dzis testowaly i przekonaja sie ze to ciaza napewno zajrza i popisza z nami:)

Kinia no to super masz z ta karencja..niestety ja dzwonilam i moge podjac ubezpieczenia i chyba to zrobie:) ale za urodzenie napewno nie dostane bo karencja jest 9 miesiecy a ubezpieczenie jak dobrze pojdzie to od stycznia dopiero bedzie obowiazywac...musze z mezem przedyskutowac:) ja juz mam wiec sie nie martwie maz tez ma wiec gitara:)

Z objawami mam podobnie, mdlosci brak apetytu;/ i wogole niemoge nicc przelknac z napoi bo mi jeszcze gorzej;/ jutro sprouje cytryne z woda. bo za malo pije...Dzis bylam tak padnieta w poludnie ze drzemke mini usialam sobie uciac:)
 
Witam się nieśmiało :-p :*

Pomysł dobry bo biedne nasze staraczki nie muszą czytać o objawach ciążowych ;-)
 
reklama
Wanda i teraz już możesz się udzielać jeśli tylko masz ochotę :)

Julia bo to jakaś rocznica czy coś, w każdym bądź razie nie zawsze tak jest, dlatego muszę czekać do lutego. Ja pijam przede wszystkim wodę żywca owocową, bo mi najlepiej wchodzi :) a pije jak wielbłąd.

Natkusia zapraszamy, super, że dołączasz.

Dzisiaj już od 6 na nogach, zamiast spać pojechałam z małżem na zakupy :) W końcu znalazłam sobie moją ulubioną herbatkę Teekanne Winter Time, pychotka. Teraz mam czas dla siebie, bo Nadia u dziadka jeszcze, a mąż śpi :D
 
Do góry