reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

Dołączył(a)
30 Lipiec 2023
Postów
2
Moje drogie potrzebuję porady. Na początku czerwca miałam normalną miesiączkę, kolejna spóźniła się ok. 5 dni (dodam że mam nieregularne miesiączki), następnie na początku lipca dzień przed przyjściem @ zaobserwowalam u siebie zmiany na piersiach jakby gruczoly mlekowe, powiekszone piersi, bóle brzucha objawy bardzo podobne do początków ciazy (takie jak miałam w poprzedniej gdy zaszlam w ciążę) później 2 tygodniowe krwawienia obfite ze skrzepami. 15 lipca po skończeniu krwawienia udałam się do ginekologa tam wykonałam 2 test ciążowy (pierwszy tydzień wcześniej negatywny) drugi także, lekarz powiedział że nie widzi nic ale na wszelki wypadek kazał zrobic betę ( od 2 lat mam implant antykoncepcyjny) jeśli wyjdzie poniżej 5 nie wyciągamy implantu i to powinno wykluczyć ciaze. 21 lipca zrobiłam wynik <0.5 mlU( wynik ponizej liniowosci metody) opis poniżej ciaza 1-2 tydzień 50-500mlU, 2-3 100-5000 mlU. Nie wiem co myśleć czy ja źle interpretuje wynik czy to implant może powodować w moim organizmie objawy ciazy. Dodam że na początku miałam wrażliwość na zapachy nie mogłam jeść, mialam lekkie mdłości.
 
reklama
Nie jesteś w ciąży, ale normalne nie jest, aby mieć takie krwawienia. Wg mnie Twoje objawy to wynik jakiegoś mega rozregulowania hormonów...
 
Szkoda, że badałaś się dopiero po tym krwawieniu, bo ja bym się zastanowiła czy nie wyłapałaś biochemu. A tak to już wszystko spadło zanim zbadałaś, wiec nic nie pokaże.
 
Szkoda, że badałaś się dopiero po tym krwawieniu, bo ja bym się zastanowiła czy nie wyłapałaś biochemu. A tak to już wszystko spadło zanim zbadałaś, wiec nic nie pokaże.
Dzięki za odpowiedź ;) Co to znaczy że nie wyłapałam biochemu? Chodzi tutaj o ciążę biochemiczną? Bo już sama nie wiem czy powtarzać betę a następna wizyta u lekarza dopiero za tydzień.
 
Dzięki za odpowiedź ;) Co to znaczy że nie wyłapałam biochemu? Chodzi tutaj o ciążę biochemiczną? Bo już sama nie wiem czy powtarzać betę a następna wizyta u lekarza dopiero za tydzień.
dokładnie znaczy to, że mogła to być ciąża biochemiczna, ale tego już się nie dowiesz. Kolejna beta nic Ci już nie da.. ta stanowczo wykluczyła to, że jesteś w ciąży.
 
reklama
Dzięki za odpowiedź ;) Co to znaczy że nie wyłapałam biochemu? Chodzi tutaj o ciążę biochemiczną? Bo już sama nie wiem czy powtarzać betę a następna wizyta u lekarza dopiero za tydzień.
Tak, ciążę biochemicznś. Bo spóźnienie krwawienia i potem dłuższe krwawienie mogłoby na to wskazywać, ale teraz już po ptokach, nie dowiesz się. Kolejne bety bez sensu, nawet jeżeli ciąża była, to już jej nie ma. Następnym razem zrób test jak Ci się spóźnia krwawienie, a nie 3 tygodnie póżniej. Może implant jest już do wymiany.
 
Do góry