reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe Kłopociki

reklama
Ja tez juz czuje nisko moja Niunie!! Tak jakby miala zaraz wypasc!! Pierwsze skurcze tez mam ale juz o nich glosno nie mowie bo mam je od 2 tygodni i jak mowie ze sie zaczyna to wszyscy sie ze mnie smieja!! Siusku tez chodze czesto no ale w moim przypadku to dobrze bo mam nogi napuchniete wiec im czesciej tym lepiej!!
 
Bony ja tak niemam, niechodze czesto siusiu tak jak zwykle, nieczuje malenstwa bardzo nisko, zaczynam sie bac ze cos jest nie tak, ona niechce wyjsc:-:)-:)-(
 
Kochane czy Wy też macie coś takiego jak ja:
mam wrażenie, że ktoś mi wbija szpilkę w spojenie. Jak mnie zakuje to aż gorąco mi się robi. Co to może być? Czy to skurcze?
 
mnie wczoraj wieczorem bolalo strasznie spojenie, ale rano spokój, ale mnie zabolało jak wychodziłam z wanny, więc moze zle stanełam
 
Mnie spojenie i wczoraj i dziś boli, ale wiem czemu - maluch już tam w kanale rodnym główką siedzi i czuję parcie na pęcherz strasznie.
Ulga jak sobie leżę na boku.
 
Ja mam taki dziwny bol całego krocza. Najgorzej jest jak leze i probuje sie podniesc albo rusze mocniej noga, jak chodze to w lekkim rozkroku (jak kaczka:dry:) bo inaczej nie moge... A do tego strasznie mi puchna nogi :-(
 
reklama
Ja mam dokładnie ten zam problem i poruszam się podobnie.
Szczególnie jak chwilkę poleżę, to normalnie nie mogę póniej kroku zrobić.
A z boku na bok to łzy mi w oczach stają...
 
Do góry