reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe Kłopociki

reklama
:rofl2:Z ciążowych kłopotów: ketony w moczy - dieta
puchnięcie rąk i nóg - dieta
bakterie w moczu - leki
bóle brzucha - duphaston albo luteina i leżenie,
ale czego się nie robi dla swojego ukochanego synusia:rolleyes2:
 
Mi też mój brzuch robi się twardy ale przeważnie jest to dół brzucza lub z boku i zawsze z prawej strony.
Mam pytanie czy duphaston albo luteina jest tylko na receptę czy można go kupić bez bo ja niestety nie mam dostępu do polskich recept, i które z tych lekarstw byłoby lesze przy twardnieniu i czasem jak boli trochę brzuch?

6c8ac34a9d.png

2ff2fcf6e9.png

888f779fe9.png
 
Ulka TAK te leki sa tylko na recepte i moj gin mowil ze luteina bo ja bralam od poczatu mozna tez brac od czasu do czasu jak np boli brzuch czy cos w tym rodzaju :-)

A ja mam taki nietypowy problem tylko sie nie smiejscie bo jak na poczatku mialam te problemy to teraz sie wszystkiego boje I na poczatku ciazy jest tak ze nie mozna sie kapac w wannie pelnej wody i ja moze nie uwierzycie jeszcze do dzis nie lezalam w wannie z woada :-(
Jakos sie nie umiem przelamac moze to smieszne ale za nim pojde na basem to chce wejsc do wanny :-) Jakos od poczatkku dziennie prysznic i tak zlecialo a teraz jak mam wiecej czasu bo M nie ma w domu to bym se wziala kilku minutowa kapiel w wannie pelnej wody ;-)
Powiedzcie mi choc to glupie czy juz moge wskoczyc do takiej wanny i czy mozna zrobic sobie piane bo ja dostalam takie fajne mydelka do takiej kapieli i bym sobie polezala ale jakos sie boje bbuuuuuuuuuuu :-(
 
Ostatnia edycja:
Dorotko mozesz spokojnie sie kąpać w wannie. Nie zalecana jest kąpiel w gorącej wodzie, a reszta jak najbardziej dopuszczalna:tak:
 
dorota123456789 nie ma co jak kąpiel z pianką wieczorkiem po upalnym dniu:-)
Tylko tak jak dziewczyny radzą nie za gorąca woda!

A ja też mam tylko brodzik więc mogę polać siętylko wodą ale chłodny prysznic też niczego sobie:-D
 
reklama
Witajcie mam pytanioe czy kopniaczki czujecie codziennie bo ja do tej pory chyba tak a przez dwa dnie czułam ruchy ale kopniaków nie . Czy powinnam się martwić?
 
Do góry