reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe Kłopociki

Kulfon 26 myśle że nie masz powodu do zmartwien, moja niunia też niecodzien jest aktywna a tym bardziej jak sa takie upaly robi sie leniwa :) wazne zebys codziennie jakis ruch poczula ale nie musi to byc wielkie kopanko.Najlepiej zjedz cos slodkiego i sie poloz-zobaczysz jak to dziala na malenstwo ;))
 
reklama
Witajcie mam pytanioe czy kopniaczki czujecie codziennie bo ja do tej pory chyba tak a przez dwa dnie czułam ruchy ale kopniaków nie . Czy powinnam się martwić?

Nie jestem znawca ale powiem co moje zdanie ;-)
Moja Ksiezniczka jak zaczela kopac w 17 tygodniu tak kopie codziennie :tak:
Od kilku dni zaczelam czuc te przesuwania sie dziecka i raz sa kopniaczki a raz te ruchy ;-)Wydaje mi sie ze martwic sie mozna jak sie nie czuje nic co pochodzi od dziecka ;-)Takie jest moje zdanie
 
Ostatnia edycja:
Witajcie właśnie wróciłam z glukozy miało byc takie fu a było całkiem smaczne tak jakbym batonik zjadła :-) natomiast dziś nie mogły mi żyły znaleźć i kuta byłam 6 razy !!! i to z takim okropnym gmeraniem igłą!! Ale jakoś żyję.
Miłego dnia i dzięki za pocieszenie dzidzia za to dziś szaleje że hoho:-).
 
kulfon26 współczuję tylu ukłuć;-) Chyba bym się zbulwersiła na pielęgniarkę gdyby mnie tak katowała. A nadczczo byłaś na tej glukozie? Bo mnie tak mdliło, że już po wszystkich pobraniach zwymiotowałam:cool2:A kopniaczkami się nie martw, napewno powrócą. Nasz synio uaktywnia się zazwyczaj o 24 jak ja mam już w planach sen. Widocznie te upały źle wpływają na Twoją dzidzię.
 
tak byłam naczczo , wiesz ja ostatnio z rana to muszę jakiegoś poczusia wciągnąć wiec to było dla mnie jak ciasteczko:-)
 
moj malusek daje o sobie znac prawie caly czas wiec kiedy sie zbyt dlugo nie rusza to wapadam w panike......
.a teraz dzidzia rosnie i tyje i bedzie miala coraz mniej miejsca wiec bedzie sie mniej ruszac...wiecie ze 24 tygodniowy plod jesli teraz by sie urodzil ma 85% szans na przezycie?? jestem w szoku....a w anglii aborcja jest dozwolona wlasnie to 24 tygodnia ciazy...o kto mi powei ze aborcja to nie jest zabojstwo....
 
moj malusek daje o sobie znac prawie caly czas wiec kiedy sie zbyt dlugo nie rusza to wapadam w panike......
.a teraz dzidzia rosnie i tyje i bedzie miala coraz mniej miejsca wiec bedzie sie mniej ruszac...wiecie ze 24 tygodniowy plod jesli teraz by sie urodzil ma 85% szans na przezycie?? jestem w szoku....a w anglii aborcja jest dozwolona wlasnie to 24 tygodnia ciazy...o kto mi powei ze aborcja to nie jest zabojstwo....
Wiecie...jak poszłam na swoje pierwsze usg,a było to w 8tc. Ginka mówiła "widzi pani jak dzidziuś się rusza" Bardzo cieszyłam sie,ze nie nazywa mojego Maleństwa embrionem czy inaczej tylko dzidzusiem-bo dla mnie dzieckiem jest od poczecia... Moje zdanie co do aborcji wogóle nie powinno się jej wykonywać...Ale to tylko moje zdanie
 
reklama
A ja mam takie pytania głupie trochę, ale jestem zielona.
Ten Twardy Brzuch - na pewno zauważę jak mi się to robi?
Czasem jak coś podniosę, albo wysilę mięśnie brzucha, to czuję delikatny ból jak przed miesiączką - tylko słabszy i trwający od kilku do kilkunastu sekund.
A brzuszek to czasem twardszy, a czasem miękki - zależy jak się Julka ułoży.
A może to ten Twardy brzuch od skurczy?
Trochę się martwię, bo mam łożysko nisko i lekarz kazał mi uważać.
 
Do góry