reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe objawy, bolączki i samopoczucie

Ale czy magnez na tym etapie ciąży nie zatrzyma trochę skurczy porodowych? Bo ja wogóle magnezu nie brałam.
Izis to ja nigdy tak nie miałam bolalo tylko chwilę po skurczu, ale może rzeczwyiście, tylko, że mnie bolą obie łydki a skurcze mam raczej tylko w jednej.
 
reklama
Ja brałam bardzo krótko magnez bo skurcze pojawiły się u mnie dosyć późno. I powiem szczerze, że już kilka tygodni temu przestałam go brać właśnie żeby nie zatrzymywać, czy nie przegapić (?) ewentualnych skurczy. Postanowiłam, że jak łydki mi będą teraz dokuczać to po prostu.... przecierpię :D Więc może na tą chwilę najlepsze wyjście to czekać do rozwiązania :D
 
Ja brałam magnez praktycznie od połowy ciąży i to w mega sporych dawkach 4 razy po 2 tabletki w ciągu doby bo zaczeła mi się szyjka skracać i miałam skurcze B-H ale sie wszystko uspokoiło. W zeszłym tygodniu lekarka kazała mi odstawić magnez właśnie ze względu na to, że powstrzymuje on ewentualne skurcze macicy i żeby nie stopować ewentualnego porodu :)
 
JA jeszcze łykam i magnez i nospę w sytuacjach awaryjnych ale na mnie jeszcze nie pora to dlatego :))) no i skurcze nie są mi do cc potrzebne :)
 
dziewczyny, zagladam sobie dzisiaj z pomoca lusterka na zaplecze i przezylam szok, csle pachwiny mam czarne. sciemnialy mi brodawki, mam kreske na brzuchu, wyszlo mi milion wlokniakow, ostatnio nawet zwrocilam uwage ze skora pod pachami mi sciemniala ale to co zobaczylam na dole to mnie wgielo. :\ jestem brunetka ale z karnacja raczej jasna, jestem malo owlosiona i mocno mnie zdziwil taki kolor, normalnie szaro brazowa skora prawie czarna :( zejdzie to? czy trzeba sie jakims specyfikiem wesprzec? niby to zaplecze, ale jak ubiore kostium kapielowy to bedzie widac. i bardzo niefajnie to wyglada: (
 
Te miejsca chyba ciemnieją. Ja też tak mam, pod pachami również :)
Przypuszczam, że to później dojdzie do siebie, bo przecież krecha zanika.
Może dziewczyny coś powiedzą :)
 
reklama
Do góry