reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciążowe ubranka....

Dzioobek, ja też kochan wszystkie dzieciaczki, do twojego małego Aleksa czuję sentyment, ma chłopczyk szczególne miejsce w moim serduszku :)
Wierzę, że jeszcze będziesz miała dzieci, też bym chciała cjoć lekarze mowią, że małe mam na to szanse, ale przy tym też tak mówili a ono jest już w drodze, pozdrawiam :)
 
reklama
Kasia wiem jak to jest jak lekarze mowia to sie raczej nie uda i takie sobie inne teksty .Przeszlam sama przez to .
ale jak widac nie ma co sie poddawac trzeba wierzyc,wierzyc i jeszcze raz wierzyc .
narazie sie nie przejmuje tym co bedzie musze myslec o tym co jest czyli o Oskarze i o Aleksie bo on jest teraz najwazniejszy dla mnie :)
 
Dziewczyny głowy do góry. Udało się raz to i następny pewnie też. A teraz trzeba dbać o nasze maleństwa.
Dzioobku buziaczki dla twoich super chłopaczków.
 
Na to czy bedziemy miec nastepne pociechy nie zawsze mamy wplyw,ale jak wiecie czasami nawet Ci ktorym lekarze powiedzieli ze nie moga miec dzieci jednak czasami im sie udaje,wiec trzeba byc dobrej mysli.
Ja narazie mysle o tym zeby szczesliwie urodzic jedno a dopiero potem bedziemy zastanawiac sie nad nastepnym.

Dzioobek nie ma sie co zrazac kazda ciaza jest inna,moze nastepna przejdziesz bezproblemowo,a juz masz Oskarka i Aleksa i to jest powod do radosci.
 
czesc opowiem wam w jakiej wiosce mieszkam:)

bylam dzis w najwikszym centrum handlowym w Szczecinie... (a u nas sa same hipermarkety)
poszlam sobie do HM zapytac o ubranka ciazowe.. a babka usmiecha sie i mowi ze w naszej wioski ta opcja nie obejmuje:(((
wiocha i juz,,,,:(((

Aniolekk
 
Aniołek a ja mieszkam w Gdańsku tu niby są 3 sklepy H&M ale tylko w jednym mają ciązowe ubranka też lipa a ceny są takie ze hoho :o
wiec rozumiem Cię doskonale
 
mmm ale za to odkrylam dobre majteczki ciazowe firmy canpol babies...
w geantach (u nas ich dwa) na stoiskach dzeciecych za zaskakujaca cene

majteczki pod brzuszek - 5.99 i 6.99 w drugim
majteczki na brzuszek - 8.90 i 10.90 w drugim sklepie:)

jak dla mnie rewelacja:)

http://www.canpol.com.pl/product.php?lp=60&gr=687&pd=55564 tu mozna zobaczyc jak wygladaja:)
szkoda ze sa tylko biale...:)

Pozdrwaiam Aniolekk

ps ciekawa jetesm czy to przypadek tylko dla naszej wioski?
 
hej, ja też mam takie na brzuszek, też polecam, z naszej polskiej firmy, granatowe, białe i czarne- kilka par :) Są super, też polecam :)
 
reklama
Do góry